حمایت از کالای ایرانی | سه‌شنبه، ۳ مهر ۱۳۹۷

مقابله با هجمه های رسانه ای غرب با فضای مجازی مجهز و مخاطب پسندتر - نمایش محتوای خبر 2

 

 

اخبار سایت

مقابله با هجمه های رسانه ای غرب با فضای مجازی مجهز و مخاطب پسندتر

فضای مجازی

به گزارش روابط عمومی صدا و سیما، مدیر کل صدا و سیما   در این جلسه  با بیان اهمیت فضای مجازی در جامعه امروزی وتشریح ماموریتهای رسانه ملی و رقابتی بودن این فضا افزود: امروزه فضای مجازی با توجه به اثرگذاری آن در سطح جامعه از اهمیت فراوانی برخوردار بوده و باید برای ورود به آن برنامه ریزی مدونی صورت پذیرد  و برای مقابله با هجمه دشمنان در بخش رسانه ای باید فضای مجازی مجهزتر از همیشه شود.

عبدالحسینی در ادامه اظهار داشت:  در درون رسانه ملی با توجه به هجمه‌هایی که از سایر رسانه‌ها، شبکه‌های مجازی و دشمنان نظام اسلامی وارد می‌شود باید همدلی و تعهد به اهداف سازمانی و تلاش بر ایجاد تقویت افزایی  و جلب رضایت مخاطب در رأس امور باشد.

وی شناخت جامعه مخاطبان رسانه های مجازی در سطح استان و تشخیص سلایق آن ها، ارایه تحلیل و خبر در فضای مجازی، توجه به قشر کودکان ، نوجوان و جوانان در این فضا ، استفاده بهینه و حداکثری از ظرفیت  رسانه را از اولویت های رسانه برشمرده و افزود : زبان فضای مجازی کوتاه، صریح و غیر قابل کنترل است و به همین خاطر باید با تولید محتوا بر اساس زندگی ایرانی و اسلامی با انواع تهدیدات دراین فضا مقابله نمود.

مدیر کل صدا و سیما   به سرعت فزاینده تکنولوژی هم اشاره ای کرد و گفت : ماباید ضمن شناسایی و رصد نیاز مخاطبان در شبکه های اجتماعی ،خودمان را از هر حیث آماده و کارهای نوآورانه را دردستور کار مرکز قرار دهیم.

عبدالحسینی در پایان  به ضرورت تشکیل جلسات فضای مجازی و بحث و گفتگو دراین خصوص تاکید کرد .

همچنین معاون فضای مجازی مرکز رصد شبکه های مجازی و شناخت ذائقه مخاطبان را از الویت های این معاونت اعلام نمود و افزود: ساخت کلیپ های کوتاه از برنامه ها، بهره گیری از ظرفیت و محتواهای تولیدی و آرشیوی مرکز با بسته بندی مناسب محتوای کیفی و جذاب را در دست ساخت  داریم.

کردشاکری در ادامه حضور صاحب نظران و فرهیختگان را در چنین جلساتی ضروری دانست و بر استفاده از نظرات اساتید علوم اجتماعی و کسانیکه که در این حوزه  تحقیق  داشته اند ، تاکید کرد.

در ادامه این جلسه هریک از معاونان ،مدیران و حاضران در جلسه ضمن ارائه گزارشی اجمالی از حوزه مدیریتی خود، به بیان دیدگاه ها و راهکارهای خود برای حضور در فضای مجازی پرداختند.


گزارش تصویری آرشیو

این تصاویر مراسم عزاداری و تجمع عصر...

آیین نخل گردانی حسینی

گزارش تصویری
مراسم رژه هفته دفاع مقدس در سراسر استان...
به مناسبت دهه امامت و ولایت واقعه...

بازسازی واقعه غدیر

گزارش تصویری

اطلاعیه های استان

احتمال وقوع سیلاب در گلستان
هواشناسی
احتمال وقوع سیلاب در گلستان
هواشناسی برای گلستان از امشب کاهش محسوس دمای هوا و بارش های رگباری پیش بینی کرده است.
تغییر ساعت کاری ادارات گلستان
تغییر ساعت کاری ادارات گلستان
با هدف کمک به کاهش مصرف برق در استان ؛ ادارات استان از فردا (یکشنبه 10 تیر) یک ساعت زودتر آغاز و همینطور یک ساعت زودتر تمام می شود. به گزارش خبرگزاری صداوسیما ی مرکز گلستان ؛ معاون هماهنگی و امور اقتصادی استاندار گلستان گفت:...
افزايش دما تا 45 درجه در گلستان از جمعه
افزايش دما تا 45 درجه در گلستان از جمعه
افزايش دما تا 45 درجه در گلستان از جمعه
به گزارش خبرگزاری صداوسیما ی مرکز گلستان و بر اساس اعلام هواشناسی گلستان؛ روند افزایشی دما از فردا - جمعه، گاهی با وزش به نسبت شدید باد آغاز می شود و تا اواسط هفته آینده ادامه دارد. در این مدت، بیشینه دمای هوای مناطق مختلف استان به 45 درجه...
مشاهده آرشیو