اقتصاد مقاومتی؛ تولید - اشتغال | یک‌شنبه، ۶ اسفند ۱۳۹۶

مقابله با هجمه های رسانه ای غرب با فضای مجازی مجهز و مخاطب پسندتر - نمایش محتوای خبر 2

 

 

اخبار سایت

مقابله با هجمه های رسانه ای غرب با فضای مجازی مجهز و مخاطب پسندتر

فضای مجازی

به گزارش روابط عمومی صدا و سیما، مدیر کل صدا و سیما   در این جلسه  با بیان اهمیت فضای مجازی در جامعه امروزی وتشریح ماموریتهای رسانه ملی و رقابتی بودن این فضا افزود: امروزه فضای مجازی با توجه به اثرگذاری آن در سطح جامعه از اهمیت فراوانی برخوردار بوده و باید برای ورود به آن برنامه ریزی مدونی صورت پذیرد  و برای مقابله با هجمه دشمنان در بخش رسانه ای باید فضای مجازی مجهزتر از همیشه شود.

عبدالحسینی در ادامه اظهار داشت:  در درون رسانه ملی با توجه به هجمه‌هایی که از سایر رسانه‌ها، شبکه‌های مجازی و دشمنان نظام اسلامی وارد می‌شود باید همدلی و تعهد به اهداف سازمانی و تلاش بر ایجاد تقویت افزایی  و جلب رضایت مخاطب در رأس امور باشد.

وی شناخت جامعه مخاطبان رسانه های مجازی در سطح استان و تشخیص سلایق آن ها، ارایه تحلیل و خبر در فضای مجازی، توجه به قشر کودکان ، نوجوان و جوانان در این فضا ، استفاده بهینه و حداکثری از ظرفیت  رسانه را از اولویت های رسانه برشمرده و افزود : زبان فضای مجازی کوتاه، صریح و غیر قابل کنترل است و به همین خاطر باید با تولید محتوا بر اساس زندگی ایرانی و اسلامی با انواع تهدیدات دراین فضا مقابله نمود.

مدیر کل صدا و سیما   به سرعت فزاینده تکنولوژی هم اشاره ای کرد و گفت : ماباید ضمن شناسایی و رصد نیاز مخاطبان در شبکه های اجتماعی ،خودمان را از هر حیث آماده و کارهای نوآورانه را دردستور کار مرکز قرار دهیم.

عبدالحسینی در پایان  به ضرورت تشکیل جلسات فضای مجازی و بحث و گفتگو دراین خصوص تاکید کرد .

همچنین معاون فضای مجازی مرکز رصد شبکه های مجازی و شناخت ذائقه مخاطبان را از الویت های این معاونت اعلام نمود و افزود: ساخت کلیپ های کوتاه از برنامه ها، بهره گیری از ظرفیت و محتواهای تولیدی و آرشیوی مرکز با بسته بندی مناسب محتوای کیفی و جذاب را در دست ساخت  داریم.

کردشاکری در ادامه حضور صاحب نظران و فرهیختگان را در چنین جلساتی ضروری دانست و بر استفاده از نظرات اساتید علوم اجتماعی و کسانیکه که در این حوزه  تحقیق  داشته اند ، تاکید کرد.

در ادامه این جلسه هریک از معاونان ،مدیران و حاضران در جلسه ضمن ارائه گزارشی اجمالی از حوزه مدیریتی خود، به بیان دیدگاه ها و راهکارهای خود برای حضور در فضای مجازی پرداختند.


گزارش تصویری آرشیو

حضور تماشایی
مراسم استقبال نمادین و گرامیداشت سالروز...
با تلاش راهداران شهرستان بیش از 500...

اطلاعیه های استان

مسیرهای راهپیمایی 22 بهمن در گلستان
راهپیمایی 22 بهمن
مسیرهای راهپیمایی 22 بهمن در گلستان
شورای هماهنگی سازمان تبلیغات اسلامی استان گلستان مسیر های راهپیمایی 22 بهمن در استان را اعلام کرد.
همه مدارس استان گلستان فردا تعطیل است
تعطیلی
همه مدارس استان گلستان فردا تعطیل است
روابط عمومی آموزش و پرورش گلستان: همه مدارس استان گلستان فردا تعطیل است روابط عمومی آموزش و پرورش گلستان همه مدارس این استان را فردا تعطیل اعلام کرد.
هشدار رييس مركز اطلاعات و كنترل ترافيك پليس راهور ناجا:
اطلاعیه
هشدار رييس مركز اطلاعات و كنترل ترافيك پليس راهور ناجا:
🚨🚨🚨مسافران امشب در محورهای برفی تردد نكنند 🚨🚨🚨9 محور اصلی هم‌اکنون مسدود است
مشاهده آرشیو