سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۲۴ فروردین ۱۴۰۰

نشست هم اندیشی مدیرکل صدا و سیمای مرکز گلستان با کارآفرینان و متولیان ایجاد اشتغال - نمایش محتوای خبر 2

 

 

اخبار سایت

نشست هم اندیشی مدیرکل صدا و سیمای مرکز گلستان با کارآفرینان و متولیان ایجاد اشتغال

نشست هم اندیشی مدیرکل صدا و سیمای مرکز گلستان با کارآفرینان و متولیان ایجاد اشتغال


هم اندیشی

به گزارش روابط عمومی صدا و سیما، مدیرکل صدا و سیما در این مراسم با توجه به اهمیت این موضوع افزود: تولید داخل مهم ترین اولویت حماسه اقتصادی است و صداوسیما می­تواند همسو و همگام با کارآفرینان، صنعتگران و متولیان ایجاد اشتغال مردم را برای رسیدن به این هدف یاری رساند.

عبدالحسینی بیان داشت : اساس دولت تدبیر و امید این است که به مردم در حوزه اقتصادی، آرامش بدهد و تولید کنندگان نیز باید با تولیدات خود از کیان اسلامی دفاع کنند.

وی به جایگاه صدا و سیما اشاره کرد و افزود: برنامه سازی فرآیندهای خاص خودش را دارد و با حساسیت خاص دنبال می شود و تلاش نموده ایم برنامه ها از کیفیت بالایی برخوردار باشد و در جهت پوشش برنامه های دستگاههای اجرای  نهایت همکاری را داشته باشیم و ارایه خدمات نظام در همه حوزه ها رسالت اصلی ما است که سعی شده است خدمات حداکثری را در این راستا ارائه کنیم.

مدیر کل صدا و سیما در پایان تصریح کرد: برنامه های دستگاههای اجرایی می توانند سوژه های خوبی برای برنامه سازی باشند که ما از این ظرفیت ها استقبال می کنیم و امیدآفرینی و رضایت بخشی مردم بسیار برای این نهاد حائز اهمیت است.

عبدالحسینی پیرامون عملکرد این سازمان در سال گذشته نیز گفت: در راستای حمایت از کالای ایرانی و تحقق اقتصاد مقاومتی برنامه های ویژه ای داشته و توانسته ایم با ساخت بخشهای مستند و معرفی کارآفرینان نمونه در این مسیر گام برداریم.

رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت گلستان در نشست کارگروه رسانه و اشتغال  گفت: بروکراسی اداری برنامه سرمایه گذاران را رو به کندی برده است.

قوانلو ادامه داد: در چند دهه اخیر فشارهای زیادی از سوی دشمنان تحمیل شده اما جوانان ایرانی توانسته اند به رغم این شرایط موفقیتهای زیادی به دست آورند که رسانه ها و به خصوص رسانه ملی نقش مهمی در بازتاب آنها داشته اند.

در ادامه مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی افزود: برنامه های آموزشی تلویزیون و رادیو در نشر فرهنگ کار و نقش کارگر و تعاونگر در اقتصاد مقاومتی می تواند کارساز باشد و در تولید و اقتصاد تأثیرگذار و موجب بهره وری و تحقق اقتصاد مقاومتی شود.

مازندرانی افزود: صدا و سیما با پخش مستند های متنوع از زندگی کارآفرینان برتر و موفق می تواند مشوق های خوبی برای جامعه کار و تولید باشد و با این رویکرد در اشتغال نقش مهمی را ایفاء کند.

آدرس کوتاه :


گزارش تصویری آرشیو

شهرستان علی آباد کتول در استان گلستان که...
بدون تعارف در این قسمت پای صحبت های مردی...
با شروع پیک چهارم کرونا در استان گلستان...

اطلاعیه های استان

آغاز محدودیت‌های ۱۰روزه در شهر‌های با وضعیت قرمز و نارنجی
از امروز در گلستان
آغاز محدودیت‌های ۱۰روزه در شهر‌های با وضعیت قرمز و نارنجی
محدودیت‌های کرونایی اصناف، تردد ها، حضور کارمندان درادارات و نظارت بر رعایت بهداشت در شهر‌های قرمز از امروز آغاز شد.
اعمال محدودیت های کرونایی طی ۲ هفته در گلستان
اعمال محدودیت های کرونایی طی ۲ هفته در گلستان
رئیس دانشگاه علوم پزشکی گلستان از اعمال محدودیت های کرونایی در شهرهای نارنجی و قرمز استان خبرداد.
آغاز ثبت اطلاعات سکونتی سرپرستان خانوار از امروز
آغاز ثبت اطلاعات سکونتی سرپرستان خانوار از امروز
ثبت نام تمامی مالکان شهری و روستایی در سامانه املاک و اسکان از ساعت ۸ صبح امروز آغاز شده است.
مشاهده آرشیو