رونق تولید ملی | یک‌شنبه، ۲۷ بهمن ۱۳۹۸

نقش بی بدیل صدا و سیما در ترویج فرهنگ حفظ و حراست از منابع طبیعی - نمایش محتوای خبر 2

 

 

اخبار سایت

نقش بی بدیل صدا و سیما در ترویج فرهنگ حفظ و حراست از منابع طبیعی

نقش بی بدیل صدا و سیما در ترویج فرهنگ حفظ و حراست از منابع طبیعی


دیدار

نقش بی بدیل صدا و سیما در ترویج فرهنگ حفظ و حراست از منابع طبیعی

 

مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان با حضور در صدا و سیما با مدیر کل صدا و سیمای گلستان در خصوص لزوم نهادینه کردن فرهنگ حفظ و حراست از اراضی ملی دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی صدا و سیما، مدیرکل صدا و سیما ضمن خیر مقدم و ابراز خرسندی از این نشست با بیان اهمیت ویژه حفظ و صیانت از منابع طبیعی افزود: حفظ منابع طبیعی کشور به عنوان سرمایه ارزشمند ملی به عنوان وظیفه ملی بر همگان واجب است و از منابع طبیعی به عنوان بستر حیات جامعه نام برد.

منتظرحجت در ادامه با اشاره به اهتمام ویژه رسانه ملی در این خصوص اظهار داشت: تبیین جایگاه و اهمیت حفظ این سرمایه های ملی، فرهنگ سازی در خصوص نحوه بهره گیری بهینه از این نعمات خداوندی، بیان دقیق و آگاه سازی جامعه از چالشها ، مشکلات و خطرات پیش رو ناشی از بی توجهی به این حوزه مهم، از رویکردهای مهم صداوسیما چه در سطح ملی و چه استانی، می باشد.

وی ضمن تأکید بر لزوم فرهنگ سازی در زمینه منابع طبیعی بیان داشت: بایستی به منظور حفظ، حمایت و حراست از  عرصه های منابع طبیعی استان از خود مردم استفاده کرد و صدا و سیمای استان در این زمینه آماده همکاری و مشارکت در تولید و پخش برنامه های مرتبط را دارد.

در ادامه مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان ضمن قدردانی و تشکر از زحمات مدیر کل صدا و سیما و همکاران ایشان به دلیل حساسیت های ویژه این نهاد تاثیر گذار در حفظ منابع طبیعی، صدا و سیما را موثرترین رسانه برای اطلاع رسانی در خصوص استفاده بهینه دانست و گفت: منابع طبیعی متعلق به همه است و ترویج فرهنگ منابع طبیعی از طریق رسانه ی ملی یک موضوع مهم و ضروری است.

قزلسفلو با بیان اینکه صدا و سیمای گلستان دارای ظرفیتهای بزرگی برای استفاده از پتانسیل های موجود در حوزه های مختلف بویژه عرصه های منابع طبیعی استان است افزود: خوشبختانه در سالهای اخیر شاهد تولید برنامه های فاخری در ساختارهای مختلف ازجمله فرهنگ سازی در خصوص حفظ و حراست از اراضی ملی و منابع طبیعی از سوی صدا و سیمای گلستان بودیم.

وی در پایان اقدامات صداوسیما در فرهنگ سازی حفظ منابع طبیعی را ستود و خواستار همکاری بیش از پیش با رسانه ملی شد.

آدرس کوتاه :

گزارش تصویری آرشیو

مجموعه عکس
بزرگترین مزرعه یکپارچه گل نرگس کشور در...
با تصویب شورای اسلامی شهر محور کمربندی...

اطلاعیه های استان

زمان شروع و پایان تبلیغات انتخابات مجلس یازدهم
اطلاعیه شماره ۱۲ ستاد انتخابات کشور
زمان شروع و پایان تبلیغات انتخابات مجلس یازدهم
ستاد انتخابات کشور در اطلاعیه شماره ۱۲، زمان شروع و پایان تبلیغات نامزد‌های انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی را اعلام کرد.
مسیر‌های راهپیمایی ۲۲بهمن درگلستان
دهه فجر
مسیر‌های راهپیمایی ۲۲بهمن درگلستان
راهپیمایی ۲۲بهمن در گلستان در ۴۷منطقه در استان برگزار می‌شود.
در پی اعلام وضعیت هشدار هواشناسی
آتش نشانی
در پی اعلام وضعیت هشدار هواشناسی
باتوجه به وزش باد شدید و وقوع طوفان از روز شنبه مورخ 19بهمن ماه لغایت چهارشنبه 22 بهمن ماه وارد ایمنی را رعایت نمایید.
مشاهده آرشیو