جهش تولید | جمعه، ۷ آذر ۱۳۹۹

نقش بی بدیل صدا و سیما در ترویج فرهنگ حفظ و حراست از منابع طبیعی - نمایش محتوای خبر 2

 

 

اخبار سایت

نقش بی بدیل صدا و سیما در ترویج فرهنگ حفظ و حراست از منابع طبیعی

نقش بی بدیل صدا و سیما در ترویج فرهنگ حفظ و حراست از منابع طبیعی


دیدار

نقش بی بدیل صدا و سیما در ترویج فرهنگ حفظ و حراست از منابع طبیعی

 

مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان با حضور در صدا و سیما با مدیر کل صدا و سیمای گلستان در خصوص لزوم نهادینه کردن فرهنگ حفظ و حراست از اراضی ملی دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی صدا و سیما، مدیرکل صدا و سیما ضمن خیر مقدم و ابراز خرسندی از این نشست با بیان اهمیت ویژه حفظ و صیانت از منابع طبیعی افزود: حفظ منابع طبیعی کشور به عنوان سرمایه ارزشمند ملی به عنوان وظیفه ملی بر همگان واجب است و از منابع طبیعی به عنوان بستر حیات جامعه نام برد.

منتظرحجت در ادامه با اشاره به اهتمام ویژه رسانه ملی در این خصوص اظهار داشت: تبیین جایگاه و اهمیت حفظ این سرمایه های ملی، فرهنگ سازی در خصوص نحوه بهره گیری بهینه از این نعمات خداوندی، بیان دقیق و آگاه سازی جامعه از چالشها ، مشکلات و خطرات پیش رو ناشی از بی توجهی به این حوزه مهم، از رویکردهای مهم صداوسیما چه در سطح ملی و چه استانی، می باشد.

وی ضمن تأکید بر لزوم فرهنگ سازی در زمینه منابع طبیعی بیان داشت: بایستی به منظور حفظ، حمایت و حراست از  عرصه های منابع طبیعی استان از خود مردم استفاده کرد و صدا و سیمای استان در این زمینه آماده همکاری و مشارکت در تولید و پخش برنامه های مرتبط را دارد.

در ادامه مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان ضمن قدردانی و تشکر از زحمات مدیر کل صدا و سیما و همکاران ایشان به دلیل حساسیت های ویژه این نهاد تاثیر گذار در حفظ منابع طبیعی، صدا و سیما را موثرترین رسانه برای اطلاع رسانی در خصوص استفاده بهینه دانست و گفت: منابع طبیعی متعلق به همه است و ترویج فرهنگ منابع طبیعی از طریق رسانه ی ملی یک موضوع مهم و ضروری است.

قزلسفلو با بیان اینکه صدا و سیمای گلستان دارای ظرفیتهای بزرگی برای استفاده از پتانسیل های موجود در حوزه های مختلف بویژه عرصه های منابع طبیعی استان است افزود: خوشبختانه در سالهای اخیر شاهد تولید برنامه های فاخری در ساختارهای مختلف ازجمله فرهنگ سازی در خصوص حفظ و حراست از اراضی ملی و منابع طبیعی از سوی صدا و سیمای گلستان بودیم.

وی در پایان اقدامات صداوسیما در فرهنگ سازی حفظ منابع طبیعی را ستود و خواستار همکاری بیش از پیش با رسانه ملی شد.

آدرس کوتاه :


گزارش تصویری آرشیو

برخی صاحبان املاک تجاری با بخشش اجاره...
بسیج ابتکار بزرگ امام خمینی (ره) برای...
مردم انقلابی گرگان در پنجم آذر۵۷ به...

اطلاعیه های استان

ورود سامانه سرد و بارشی از فردا بعد از ظهر به گلستان
ورود سامانه سرد و بارشی از فردا بعد از ظهر به گلستان
با نفوذ سامانه سرد و بارشی از فردا بعد از ظهر به گلستان افزایش ابر ،بارش باران و در مناطق سرد سیر بارش برف پیش بینی می شود.
۳۱۵۰ پاسخگوی شکایات کرونایی مردم گلستان
۳۱۵۰ پاسخگوی شکایات کرونایی مردم گلستان
روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی گلستان طی اطلاعیه‌ای اعلام کرد: به‌منظور برقراری ارتباط دو سویه با مردم در زمینه بیماری کرونا شماره تلفن ۳۱۵۰ به دریافت گزارش‌ها و شکایات مردمی هم اختصاص یافت.
جشنواره بین‌المللی
جشنواره بین‌المللی "فرهنگ اقوام ایران زمین" به صورت مجازی در گلستان برگزار می‌شود
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گلستان از برنامه‌ریزی برای برگزاری مجازی جشنواره بین‌المللی فرهنگ اقوام ایران زمین در استان خبر داد.
مشاهده آرشیو