حمایت از کالای ایرانی | دوشنبه، ۲۸ خرداد ۱۳۹۷

نقش مهم صداوسیما در فرهنگ سازی برای کاهش آسیب های اجتماعی - نمایش محتوای خبر 2

 

 

اخبار سایت

نقش مهم صداوسیما در فرهنگ سازی برای کاهش آسیب های اجتماعی

تعامل و همکاری

به گزارش روابط عمومی صدا و سیما، مدیر کل صدا وسیمای گلستان تعامل بین نهادها و دستگاه های مختلف را عاملی مهم و اساسی در حفظ و ارتقاء هویت دینی و فرهنگی جامعه و همچنین کاهش آسیب های اجتماعی دانست.

عبدالحسینی با تأکید بر شناسایی آسیب ها و بحرانهای اجتماعی که بنیان خانواده را هدف قرار داده اند افزود : رسانه ها بویژه رسانه ملی نقش مهم اطلاع رسانی و آگاهی بخشی دارند و از این رو رسانه استانی با نگاه علمی و کارشناسی وبهره مندی از ظرفیت برنامه سازی آمادگی دارد با تعامل سازنده با سایر دستگاههای مرتبط و اصحاب رسانه در رفع و کاهش معضلات اجتماعی اقدام نماید.

وی بیان کرد: صدا و سیما موثرترین، فراگیرترین و پرنفوذترین رسانه در جامعه محسوب می‌شود و شبکه استانی گلستان نیز شبکه‌ای فرااستانی و فراملی است و می‌تواند ظرفیت‌های دانشگاه را به صورت کامل معرفی کند که در زمینه تولید برنامه‌های مشارکتی فاخر با دانشگاه و انعکاس خبری مطلوب برنامه‌های مهم دانشگاه اقدامات لازم را انجام دهد.

مدیر کل صدا و سیما در پایان یکی از اهداف بلند مدت شبکه استانی مرکز گلستان را همکاری  با  دانشگاه های استان در راستای رسالت های آموزشی، پژوهشی و تحقیقاتی عنوان کرد.

رئیس انجمن صنفی اساتید حق التدریس دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی ضمن قدردانی از نقش ارزنده شبکه استانی در فرهنگ سازی "پیشگیری و کاهش آسیب های اجتماعی"با اشاره به لزوم مبارزه جدی و عمیق با آسیب های اجتماعی در سطح جامعه بر نقش صداوسیما در کاهش آسیب های اجتماعی تاکید کرد.

قزلسفلو در ادامه  گفت: ارتباط بین رسانه و دانشگاه با توجه به نقش تکمیلی هردو باید با برنامه‌های مختلف افزایش یابد.

وی اظهار کرد: برگزاری نشست های تخصصی دانشگاه و رسانه و ایجاد فضای مشورتی برای اطلاع رسانی مردم از فضای علمی آموزشی یک ضرورت در سطح این استان است.

رئیس انجمن صنفی اساتید حق التدریس دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی با تبیین زمینه های به وجود آمدن آسیب های اجتماعی و نقش آن در وقوع جرائم گفت: رسانه ها به ویژه صداوسیما با تولید برنامه های فاخر و با استفاده از کارشناسان مجرب، نقش سازنده ای در پیشگیری و فرهنگ سازی با هدف کاهش آسیب های اجتماعی دارند.

 

 

 

 

 


گزارش تصویری آرشیو

فریاد تظلم خواهی مردم در گرگان طنین...
گردشگران 5 کشور جهان با حضور در...
مراسم قرآن به سر در علی آباد کتول ...

اطلاعیه های استان

مسیرهای راهپیمایی روز قدس
مسیرهای راهپیمایی روز قدس
مسیرهای راهپیمایی روز قدس
به گزارش خبر گزاری صدا وسیما، شورای فرهنگی تبلیغات اسلامی استان گلستان، از عموم مردم فهیم و بزگوار استان دعوت کرد که با حضور پرشور خود در راهپیمایی روز جهانی قدس در روز 18 خرداد برگ زرین دیگری در کتاب استکبار ستیزی و حمایت از مظلومین به نام خود به...
اطلاعیه مهم وزارت اطلاعات
اطلاعیه مهم وزارت اطلاعات
اطلاعیه مهم وزارت اطلاعات
اطلاعیه مهم وزارت اطلاعات ️در این ایام در صورت مشاهده فعالیت ها و یا اشخاص مشکوک به تروریست در هر محلی که هستید سریعا با شماره ۱۱۳ وزارت اطلاعات تماس بگیرید.
اجرای طرح ویژه امداد و حمل رایگان خودرو در جاده‌های کشور
سفر های نوروزی
اجرای طرح ویژه امداد و حمل رایگان خودرو در جاده‌های کشور
انجمن صنفی امداد خودرویی کشور در ایام نوروز طرح ویژه امداد و حمل رایگان خودرو در جاده‌های کشور اجرا می‌کند.  ‌رییس انجمن صنفی امداد خودرویی کشور در حاشیه سفر به استان هرمزگان گفت: این طرح برای نخستین بار از ۲۵ اسفند تا ۲۵ فرودین در سراسر...
مشاهده آرشیو