حمایت از کالای ایرانی | سه‌شنبه، ۳ مهر ۱۳۹۷

نقش مهم صداوسیما در فرهنگ سازی برای کاهش آسیب های اجتماعی - نمایش محتوای خبر 2

 

 

اخبار سایت

نقش مهم صداوسیما در فرهنگ سازی برای کاهش آسیب های اجتماعی

تعامل و همکاری

به گزارش روابط عمومی صدا و سیما، مدیر کل صدا وسیمای گلستان تعامل بین نهادها و دستگاه های مختلف را عاملی مهم و اساسی در حفظ و ارتقاء هویت دینی و فرهنگی جامعه و همچنین کاهش آسیب های اجتماعی دانست.

عبدالحسینی با تأکید بر شناسایی آسیب ها و بحرانهای اجتماعی که بنیان خانواده را هدف قرار داده اند افزود : رسانه ها بویژه رسانه ملی نقش مهم اطلاع رسانی و آگاهی بخشی دارند و از این رو رسانه استانی با نگاه علمی و کارشناسی وبهره مندی از ظرفیت برنامه سازی آمادگی دارد با تعامل سازنده با سایر دستگاههای مرتبط و اصحاب رسانه در رفع و کاهش معضلات اجتماعی اقدام نماید.

وی بیان کرد: صدا و سیما موثرترین، فراگیرترین و پرنفوذترین رسانه در جامعه محسوب می‌شود و شبکه استانی گلستان نیز شبکه‌ای فرااستانی و فراملی است و می‌تواند ظرفیت‌های دانشگاه را به صورت کامل معرفی کند که در زمینه تولید برنامه‌های مشارکتی فاخر با دانشگاه و انعکاس خبری مطلوب برنامه‌های مهم دانشگاه اقدامات لازم را انجام دهد.

مدیر کل صدا و سیما در پایان یکی از اهداف بلند مدت شبکه استانی مرکز گلستان را همکاری  با  دانشگاه های استان در راستای رسالت های آموزشی، پژوهشی و تحقیقاتی عنوان کرد.

رئیس انجمن صنفی اساتید حق التدریس دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی ضمن قدردانی از نقش ارزنده شبکه استانی در فرهنگ سازی "پیشگیری و کاهش آسیب های اجتماعی"با اشاره به لزوم مبارزه جدی و عمیق با آسیب های اجتماعی در سطح جامعه بر نقش صداوسیما در کاهش آسیب های اجتماعی تاکید کرد.

قزلسفلو در ادامه  گفت: ارتباط بین رسانه و دانشگاه با توجه به نقش تکمیلی هردو باید با برنامه‌های مختلف افزایش یابد.

وی اظهار کرد: برگزاری نشست های تخصصی دانشگاه و رسانه و ایجاد فضای مشورتی برای اطلاع رسانی مردم از فضای علمی آموزشی یک ضرورت در سطح این استان است.

رئیس انجمن صنفی اساتید حق التدریس دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی با تبیین زمینه های به وجود آمدن آسیب های اجتماعی و نقش آن در وقوع جرائم گفت: رسانه ها به ویژه صداوسیما با تولید برنامه های فاخر و با استفاده از کارشناسان مجرب، نقش سازنده ای در پیشگیری و فرهنگ سازی با هدف کاهش آسیب های اجتماعی دارند.

 

 

 

 

 


گزارش تصویری آرشیو

این تصاویر مراسم عزاداری و تجمع عصر...

آیین نخل گردانی حسینی

گزارش تصویری
مراسم رژه هفته دفاع مقدس در سراسر استان...
به مناسبت دهه امامت و ولایت واقعه...

بازسازی واقعه غدیر

گزارش تصویری

اطلاعیه های استان

احتمال وقوع سیلاب در گلستان
هواشناسی
احتمال وقوع سیلاب در گلستان
هواشناسی برای گلستان از امشب کاهش محسوس دمای هوا و بارش های رگباری پیش بینی کرده است.
تغییر ساعت کاری ادارات گلستان
تغییر ساعت کاری ادارات گلستان
با هدف کمک به کاهش مصرف برق در استان ؛ ادارات استان از فردا (یکشنبه 10 تیر) یک ساعت زودتر آغاز و همینطور یک ساعت زودتر تمام می شود. به گزارش خبرگزاری صداوسیما ی مرکز گلستان ؛ معاون هماهنگی و امور اقتصادی استاندار گلستان گفت:...
افزايش دما تا 45 درجه در گلستان از جمعه
افزايش دما تا 45 درجه در گلستان از جمعه
افزايش دما تا 45 درجه در گلستان از جمعه
به گزارش خبرگزاری صداوسیما ی مرکز گلستان و بر اساس اعلام هواشناسی گلستان؛ روند افزایشی دما از فردا - جمعه، گاهی با وزش به نسبت شدید باد آغاز می شود و تا اواسط هفته آینده ادامه دارد. در این مدت، بیشینه دمای هوای مناطق مختلف استان به 45 درجه...
مشاهده آرشیو