اقتصاد مقاومتی؛ تولید - اشتغال | پنج‌شنبه، ۲۷ مهر ۱۳۹۶

نقش مهم صداوسیما در فرهنگ سازی برای کاهش آسیب های اجتماعی - نمایش محتوای خبر 2

 

 

اخبار سایت

نقش مهم صداوسیما در فرهنگ سازی برای کاهش آسیب های اجتماعی

تعامل و همکاری

به گزارش روابط عمومی صدا و سیما، مدیر کل صدا وسیمای گلستان تعامل بین نهادها و دستگاه های مختلف را عاملی مهم و اساسی در حفظ و ارتقاء هویت دینی و فرهنگی جامعه و همچنین کاهش آسیب های اجتماعی دانست.

عبدالحسینی با تأکید بر شناسایی آسیب ها و بحرانهای اجتماعی که بنیان خانواده را هدف قرار داده اند افزود : رسانه ها بویژه رسانه ملی نقش مهم اطلاع رسانی و آگاهی بخشی دارند و از این رو رسانه استانی با نگاه علمی و کارشناسی وبهره مندی از ظرفیت برنامه سازی آمادگی دارد با تعامل سازنده با سایر دستگاههای مرتبط و اصحاب رسانه در رفع و کاهش معضلات اجتماعی اقدام نماید.

وی بیان کرد: صدا و سیما موثرترین، فراگیرترین و پرنفوذترین رسانه در جامعه محسوب می‌شود و شبکه استانی گلستان نیز شبکه‌ای فرااستانی و فراملی است و می‌تواند ظرفیت‌های دانشگاه را به صورت کامل معرفی کند که در زمینه تولید برنامه‌های مشارکتی فاخر با دانشگاه و انعکاس خبری مطلوب برنامه‌های مهم دانشگاه اقدامات لازم را انجام دهد.

مدیر کل صدا و سیما در پایان یکی از اهداف بلند مدت شبکه استانی مرکز گلستان را همکاری  با  دانشگاه های استان در راستای رسالت های آموزشی، پژوهشی و تحقیقاتی عنوان کرد.

رئیس انجمن صنفی اساتید حق التدریس دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی ضمن قدردانی از نقش ارزنده شبکه استانی در فرهنگ سازی "پیشگیری و کاهش آسیب های اجتماعی"با اشاره به لزوم مبارزه جدی و عمیق با آسیب های اجتماعی در سطح جامعه بر نقش صداوسیما در کاهش آسیب های اجتماعی تاکید کرد.

قزلسفلو در ادامه  گفت: ارتباط بین رسانه و دانشگاه با توجه به نقش تکمیلی هردو باید با برنامه‌های مختلف افزایش یابد.

وی اظهار کرد: برگزاری نشست های تخصصی دانشگاه و رسانه و ایجاد فضای مشورتی برای اطلاع رسانی مردم از فضای علمی آموزشی یک ضرورت در سطح این استان است.

رئیس انجمن صنفی اساتید حق التدریس دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی با تبیین زمینه های به وجود آمدن آسیب های اجتماعی و نقش آن در وقوع جرائم گفت: رسانه ها به ویژه صداوسیما با تولید برنامه های فاخر و با استفاده از کارشناسان مجرب، نقش سازنده ای در پیشگیری و فرهنگ سازی با هدف کاهش آسیب های اجتماعی دارند.

 

 

 

 

 


گزارش تصویری آرشیو

اجتماع باشکوه تاسوعای حسینی با حضور مردم...
مردم شهر گرگان همچون سراسر کشور در در...
مراسم رونمایی از نرم افزار سر به راه در...

اطلاعیه های استان

اطلاعیه هواشناسی
اطلاعیه ویژه تاسوعا و عاشورا
اطلاعیه هواشناسی
اخطاریه جوی 14 مرداد 96
اطلاعیه شماره 20 هواشناسی
اخطاریه جوی 14 مرداد 96
احتمال آتش گرفتن جنگل‌های شمال کشور
آتش سوزی
احتمال آتش گرفتن جنگل‌های شمال کشور
سازمان هواشناسی کشور در اطلاعیه شماره 37 خود از احتمال خطر آتش‌سوزی در جنگلهای مناطق شمالی کشور طی روزهای دوشنبه، سه‌شنبه و چهارشنبه هفته جاری خبر داد. با توجه به جنوبی شدن جریانات در سطوح زیرین جو و افزایش نسبی دما و کاهش رطوبت از دوشنبه تا...
مشاهده آرشیو