اقتصاد مقاومتی؛ تولید - اشتغال | یک‌شنبه، ۲۹ بهمن ۱۳۹۶

نقش مهم صداوسیما در فرهنگ سازی برای کاهش آسیب های اجتماعی - نمایش محتوای خبر 2

 

 

اخبار سایت

نقش مهم صداوسیما در فرهنگ سازی برای کاهش آسیب های اجتماعی

تعامل و همکاری

به گزارش روابط عمومی صدا و سیما، مدیر کل صدا وسیمای گلستان تعامل بین نهادها و دستگاه های مختلف را عاملی مهم و اساسی در حفظ و ارتقاء هویت دینی و فرهنگی جامعه و همچنین کاهش آسیب های اجتماعی دانست.

عبدالحسینی با تأکید بر شناسایی آسیب ها و بحرانهای اجتماعی که بنیان خانواده را هدف قرار داده اند افزود : رسانه ها بویژه رسانه ملی نقش مهم اطلاع رسانی و آگاهی بخشی دارند و از این رو رسانه استانی با نگاه علمی و کارشناسی وبهره مندی از ظرفیت برنامه سازی آمادگی دارد با تعامل سازنده با سایر دستگاههای مرتبط و اصحاب رسانه در رفع و کاهش معضلات اجتماعی اقدام نماید.

وی بیان کرد: صدا و سیما موثرترین، فراگیرترین و پرنفوذترین رسانه در جامعه محسوب می‌شود و شبکه استانی گلستان نیز شبکه‌ای فرااستانی و فراملی است و می‌تواند ظرفیت‌های دانشگاه را به صورت کامل معرفی کند که در زمینه تولید برنامه‌های مشارکتی فاخر با دانشگاه و انعکاس خبری مطلوب برنامه‌های مهم دانشگاه اقدامات لازم را انجام دهد.

مدیر کل صدا و سیما در پایان یکی از اهداف بلند مدت شبکه استانی مرکز گلستان را همکاری  با  دانشگاه های استان در راستای رسالت های آموزشی، پژوهشی و تحقیقاتی عنوان کرد.

رئیس انجمن صنفی اساتید حق التدریس دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی ضمن قدردانی از نقش ارزنده شبکه استانی در فرهنگ سازی "پیشگیری و کاهش آسیب های اجتماعی"با اشاره به لزوم مبارزه جدی و عمیق با آسیب های اجتماعی در سطح جامعه بر نقش صداوسیما در کاهش آسیب های اجتماعی تاکید کرد.

قزلسفلو در ادامه  گفت: ارتباط بین رسانه و دانشگاه با توجه به نقش تکمیلی هردو باید با برنامه‌های مختلف افزایش یابد.

وی اظهار کرد: برگزاری نشست های تخصصی دانشگاه و رسانه و ایجاد فضای مشورتی برای اطلاع رسانی مردم از فضای علمی آموزشی یک ضرورت در سطح این استان است.

رئیس انجمن صنفی اساتید حق التدریس دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی با تبیین زمینه های به وجود آمدن آسیب های اجتماعی و نقش آن در وقوع جرائم گفت: رسانه ها به ویژه صداوسیما با تولید برنامه های فاخر و با استفاده از کارشناسان مجرب، نقش سازنده ای در پیشگیری و فرهنگ سازی با هدف کاهش آسیب های اجتماعی دارند.

 

 

 

 

 


گزارش تصویری آرشیو

حضور تماشایی
مراسم استقبال نمادین و گرامیداشت سالروز...
با تلاش راهداران شهرستان بیش از 500...

اطلاعیه های استان

مسیرهای راهپیمایی 22 بهمن در گلستان
راهپیمایی 22 بهمن
مسیرهای راهپیمایی 22 بهمن در گلستان
شورای هماهنگی سازمان تبلیغات اسلامی استان گلستان مسیر های راهپیمایی 22 بهمن در استان را اعلام کرد.
همه مدارس استان گلستان فردا تعطیل است
تعطیلی
همه مدارس استان گلستان فردا تعطیل است
روابط عمومی آموزش و پرورش گلستان: همه مدارس استان گلستان فردا تعطیل است روابط عمومی آموزش و پرورش گلستان همه مدارس این استان را فردا تعطیل اعلام کرد.
هشدار رييس مركز اطلاعات و كنترل ترافيك پليس راهور ناجا:
اطلاعیه
هشدار رييس مركز اطلاعات و كنترل ترافيك پليس راهور ناجا:
🚨🚨🚨مسافران امشب در محورهای برفی تردد نكنند 🚨🚨🚨9 محور اصلی هم‌اکنون مسدود است
مشاهده آرشیو