اقتصاد مقاومتی؛ تولید - اشتغال | یک‌شنبه، ۲۶ آذر ۱۳۹۶

نقش مهم صداوسیما در فرهنگ سازی برای کاهش آسیب های اجتماعی - نمایش محتوای خبر 2

 

 

اخبار سایت

نقش مهم صداوسیما در فرهنگ سازی برای کاهش آسیب های اجتماعی

تعامل و همکاری

به گزارش روابط عمومی صدا و سیما، مدیر کل صدا وسیمای گلستان تعامل بین نهادها و دستگاه های مختلف را عاملی مهم و اساسی در حفظ و ارتقاء هویت دینی و فرهنگی جامعه و همچنین کاهش آسیب های اجتماعی دانست.

عبدالحسینی با تأکید بر شناسایی آسیب ها و بحرانهای اجتماعی که بنیان خانواده را هدف قرار داده اند افزود : رسانه ها بویژه رسانه ملی نقش مهم اطلاع رسانی و آگاهی بخشی دارند و از این رو رسانه استانی با نگاه علمی و کارشناسی وبهره مندی از ظرفیت برنامه سازی آمادگی دارد با تعامل سازنده با سایر دستگاههای مرتبط و اصحاب رسانه در رفع و کاهش معضلات اجتماعی اقدام نماید.

وی بیان کرد: صدا و سیما موثرترین، فراگیرترین و پرنفوذترین رسانه در جامعه محسوب می‌شود و شبکه استانی گلستان نیز شبکه‌ای فرااستانی و فراملی است و می‌تواند ظرفیت‌های دانشگاه را به صورت کامل معرفی کند که در زمینه تولید برنامه‌های مشارکتی فاخر با دانشگاه و انعکاس خبری مطلوب برنامه‌های مهم دانشگاه اقدامات لازم را انجام دهد.

مدیر کل صدا و سیما در پایان یکی از اهداف بلند مدت شبکه استانی مرکز گلستان را همکاری  با  دانشگاه های استان در راستای رسالت های آموزشی، پژوهشی و تحقیقاتی عنوان کرد.

رئیس انجمن صنفی اساتید حق التدریس دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی ضمن قدردانی از نقش ارزنده شبکه استانی در فرهنگ سازی "پیشگیری و کاهش آسیب های اجتماعی"با اشاره به لزوم مبارزه جدی و عمیق با آسیب های اجتماعی در سطح جامعه بر نقش صداوسیما در کاهش آسیب های اجتماعی تاکید کرد.

قزلسفلو در ادامه  گفت: ارتباط بین رسانه و دانشگاه با توجه به نقش تکمیلی هردو باید با برنامه‌های مختلف افزایش یابد.

وی اظهار کرد: برگزاری نشست های تخصصی دانشگاه و رسانه و ایجاد فضای مشورتی برای اطلاع رسانی مردم از فضای علمی آموزشی یک ضرورت در سطح این استان است.

رئیس انجمن صنفی اساتید حق التدریس دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی با تبیین زمینه های به وجود آمدن آسیب های اجتماعی و نقش آن در وقوع جرائم گفت: رسانه ها به ویژه صداوسیما با تولید برنامه های فاخر و با استفاده از کارشناسان مجرب، نقش سازنده ای در پیشگیری و فرهنگ سازی با هدف کاهش آسیب های اجتماعی دارند.

 

 

 

 

 


گزارش تصویری آرشیو

جشن بزرگ وحدت توسط دبیرستان نمونه دولتی...
همایش گرامیداشت روز جهانی معلولین امروز...
پشت صحنه تصویربرداری از مسابقات...

اطلاعیه های استان

اطلاعیه هواشناسی دوم آذر
اطلاعیه هواشناسی دوم آذر
اطلاعیه هواشناسی دوم آذر
پیرو اطلاعیه هواشناسی شماره ۲۹ تاریخ ۹۶/۰۸/۲۹ 1-  تا بعدازظهر  روز #پنجشنبه (مورخه ۹۶/۰۸/۰۲ ) سامانه کمفشار باعث می شود که خشکی هوای منطقه در طول روز افزایش یافته  و در بعضی ساعات  وزش باد نسبتا" شدید 🌬و افزایش ابر ☁️ پیش...
طلاعیه فرودگاه های استان
طلاعیه فرودگاه های استان
طلاعیه فرودگاه های استان
به اطلاع مسافرین گرامی میرساند؛ طبق اعلام شرکت هواپیمایی آسمان، پرواز شماره 630 و 631 هواپیمایی آسمان امروز چهارشنبه 24 آبان در مسیر تهران_گرگان_تهران ، باطل اعلام میگردد .
با استفاده از تلفن همراه به کمک زلزله زدگان کرمانشاه بشتابیم
با استفاده از تلفن همراه به کمک زلزله زدگان کرمانشاه بشتابیم
با استفاده از تلفن همراه به کمک زلزله زدگان کرمانشاه بشتابیم
با استفاده از تلفن همراه به کمک زلزله زدگان کرمانشاه بشتابیم   ⭕️بر اساس اطلاعیه هلال احمر کشور ، کدهای  #724*و  #112*3*741* برای پرداخت آسان موبایلی به زلزله زدگان کرمانشاه پیش بینی شده است.   🆘 کمک به مردم...
مشاهده آرشیو