رونق تولید ملی | جمعه، ۹ اسفند ۱۳۹۸

نگاه ویژه‌‌ای به روستاها داریم - نمایش محتوای تولیدات ویژه

 

 

محتوای تولیدات ویژه

نگاه ویژه‌‌ای به روستاها داریم

نگاه ویژه‌‌ای به روستاها داریم


نگاه ویژه‌‌ای به روستاها داریم

نگاه ویژه‌‌ای به روستاها داریم

علی ربیعی بعد از ظهر امروز در حاشیه بازدید از سایت پرورش میگوی گمیشان در گفت‌وگو با خبرنگاران استان گلستان اظهار کرد: از مهمترین برنامه دولت تدبیر و امید برای سال جاری تثبیت شغل‌های موجود در کشور است.

وی ادامه داد: سیاست دوم دولت افزایش شغل در وضع موجود است که برنامه‌های رشد شغل در کشور بیش از پنج درصد رشد داشته است که هر یک درصد 110 هزار شغل ایجاد خواهد کرد.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی تاکید کرد: سعی ما بر این است که سهم نفت در افزایش شغل کاهش یابد و با اتکا بر ظرفیت‌های موجود در هر منطقه از کشور اشتغال ایجاد کنیم.

ربیعی بیان کرد: استان گلستان در کنار مسائل کشاورزی و آبزی پروری همانند پرورش میگو، قابلیت‌های بسیار خوبی در عرصه آی‌سی‌تی و گردشگری دارد که مقرر شده با تمام توان در این عرصه وارد شویم.

وی گفت: نگاه ویژه‌ای به روستاها داریم و معتقدیم برنامه‌های اقتصادی تحول‌ساز می‌توان در روستاها اجرایی کرد.

ربیعی تاکید کرد: اجرای طرح پرورش میگو در شهرستان گمیشان در استان گلستان یک طرح بسیار خوب با توجیه اقتصادی بالا است که باعث شده 85 درصد از تولیدات این مجموعه به کشورهای دیگر صادر شود.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی تصریح کرد: خوشبختانه امروز بازار اروپا نیز از میگو استقبال می کند که می‌تواند زمینه بسیار خوبی برای افزایش صادرات و تحول اقتصادی استان باشد.
ربیعی اضافه کرد: نگاه ما ایجاد نوعی اقتصاد است که با زندگی مردم سر و کار دارد که به نوعی همان مردمی کردن اقتصاد است.

وی در پایان ابراز کرد: اگر مردم با موضوع تحول در اقتصاد درگیر شوند به طور قطع تحول اقتصادی و اقتصاد مقاومتی به سرعت در کشور ایجاد خواهد شد.

آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.