سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | یک‌شنبه، ۲۲ فروردین ۱۴۰۰

نیزارهای بلند - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

نیزارهای بلند

نیزارهای بلند


Loading the player...

به تهیه کنندگی شهرام علی شریفی و ابراهیم امیرخانی ، مجری طرح محمدهادی نامور، مدیرتولید شعبانعلی درزی، مدیرتصویربرداری مسعود امامی، تصویربردار بهرام هاشمین، صدابردار محمود موسوی، منشی صحنه سمیه مظفری، برنامه ریز علی معصومی و مدیر تدارکات نصرت ا.. امیرلطیفی، تدوین بهنام حسناتی، دستیار کارگردان،طراح صحنه و لباس زهره غلامی این تله فیلم را بر عهده دارند.

بازیگران مطرح تلویزیون مانند سیامک اطلسی، زهرا سعیدی، ساقی زینتی، داود سعیدی، یحیی دیوانی، ا... قلی نظری، ایرجی قوشچقی، زهره غلامی، مریم عبادی، هادی شیخی و محمدرضا صمیمی و... در تولید این تله فیلم همکاری دارند.

این مجموعه تلویزیونی  به 5 سال پیش، زمانی که گروه تفحص در جستجوی شهدای دفاع مقدس جزایر مجنوند و ماشاا... منتظر است تا خبری از پسرش قاسم که قایق سواری حرفه ای بود و اواخر جنگ مفقودالاثر شده به او برسد او این روزها با خاطره ی پسرش مشغول است.

این تله فیلم مربوط میشه به ماشاا... که رئیس تعاونی صیادان است و با صید قاچاق مخالف است و داستان از آنجا شروع می شود که نوه اش (صابر) که پسر قاسم هست با یک قاچاقچی صید به نام ماهان آشنا می شود و فریفته او می شود یک قایق میخرد و به صید قاچاق می پردازد، همین امر خشم ماشاا... را بر می انگیزد و در یک اقدام غیر مترقبه و سهوا قایق را می شکند و ماهان شکایت می کند و ادامه داستان...

سال تولید: 96/4/1
آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.