سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۲ تیر ۱۴۰۰

ورزش بانوان - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

ورزش بانوان

ورزش بانوان


 

ورزش بانوان برنامه ایست که می تواند محمل خوبی برای انعکاس دستاوردها، نقطه نظرات و مشکلات بانوان ورزشکار گلستانی باشد به این ترتیب طرح اولیه ویژه برنامه ورزش بانوان در ابتدای سال ۱۳۹۰ به شورای طرح و برنامه مرکز ارایه شد و پس از بررسی و کش و قوس های فراوان در نهایت تصمیم بر آن شد که بخشی از برنامه ورزشی اون سال یعنی ورزش ۵ به بانوان اختصاص یابد. روند روبه رشد و ارتقای برنامه ورزش بانوان در واقع مرهون ظرفیت های کم نظیر بانوان ورزشکار استان بوده که در یک بررسی اجمالی نشان دهنده تلاش خستگی ناپذیر و مدال آوری قابل توجه بانوان ورزشکاراستان است. علیرغم همه ی محدودیت ها بانوان ورزشکار گلستانی کارنامه ی قابل قبولی در کسب مدال، حضور در تیم های ملی و شرکت در لیگ های برتر و کسب عناوین قهرمانی دارند.

حضور بانوان استان در برخی رشته ها مانند کبدی، راگبی، فوتبال، والیبال، بسکتبال، کاراته، تنیس روی میز و ... ، با عنوان سرمربی، مربی و داور حاکی از نقش موثر بانوان گلستانی در ورزش کشور است اینگونه بود که ضرورت تولید برنامه ورزش بانوان بیش از پیش احساس شد. به این ترتیب سیمای گلستان در این برنامه فضای مناسبی را برای طرح درخواست ها و پاسخگویی مسولین ورزش استان فراهم آورد.

این برنامه به بررسی مسائل و مشکلات مربوط به هیئت های مختاف ورزشی، معرفی بانوان قهرمان و پیشکسوت، گزارش از شهرستانها، تاریخچه هیئت های ورزشی، مصاحبه با اعضای تیم هیئت های مختلف می پردازد. در بخش پایانی برنامه هم از مشاوره یک پزشک متخصص تغزیه برای مشکلات مربوط به ورزشکاران حرفه ای استفاده می شود.

ورزش بانوان هر هفته دوشنبه ها ساعت 19:00  از سیمای استان تقدیم بینندگان عزیز می گردد.

 

Loading the player...
سال تولید: شهریور 97
عوامل تولید:

مجری، تهیه کننده، کارگردان و نویسنده: شیما ابن قاسم
تصویربردار: سمیه پاسندی

منشی: حمیده گلی

تدوینگر: هانیه میرقاسمی

سوئئچر: مهتا خوارزمی

دستیار تهیه: حسین قره قاش

صدابردار: حمید فغفوری

آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.