سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۱ تیر ۱۴۰۰

ورزش در گلستان - نمایش محتوای صدا

 

 

ورزش در گلستان

ورزش در گلستان


برنامه ورزش در گلستان عنوان برنامه ایست رادیویی که در روزهای چهارشنبه  از ساعت 15 الی 16 پخش میشود.دوستان شنونده با شنیدن این برنامه که به صورت زنده  همزاه با  گزارش تهیه می گردد با جایگاه رشته های ورزشی مختلف  و تیم های لیگی در استان گلستان آشنا میشوند. این برنامه به بررسی عملکرد هیئت های ورزشی و ادارات ورزش و جوانان شهرستانها نیز اختصاص دارد.

 

Loading the player...
عوامل تولید:

صدابردار  : مجید کریمی 

تهیه کننده  : سجاد نصرالله پور

 گوینده  و گزارشگر : آقای رسول آبادی  

تاریخ تولید: 7مرداد94
آدرس کوتاه :


جواب‌های شاخه ای نویسنده تاریخ
سلام. من یک راننده هستم که البته تحصیلکرده و دارای... داوود آق ۱۳۹۴/۱۰/۲۸ ۱۳:۴۵
باسلام بنیامین شاکری هستم از شنوندگان دایمی رادیو... بنیامین شاکری ۱۳۹۴/۰۸/۱۳ ۱۱:۱۱

داوود آق
سلام. من یک راننده هستم که البته تحصیلکرده و دارای مدرک لیسانس تربیت بدنی ام. اول میخواستم خواهش کنم در خصوص جذب نیرو در اداره ورزش و جوانان هم صحبت کنید و دوم اینکه برنامه خوبی دارید ممنون از عوامل زحمتکش برنامه به خصوص آقای رسول آبادی گوینده خوب و شوخ طبعی که با زبان طنز بدون اینکه مهمان ناراحت بشه واقعیت های ورزشی و کمبودها را می گن.موفق باشید.خیلی وقت ها پخش زنده والیبال جواهری رو در ماشین می شنویم.
پست شده در ۱۳۹۴/۱۰/۲۸ ۱۳:۴۵
بنیامین شاکری
باسلام بنیامین شاکری هستم از شنوندگان دایمی رادیو گلستان وعلاقمند حوزه ورزش استان گلستان وشهرستان گرگان وبرنامه ورزش در گلستان و مراتب تقدیر و تشکر خود را از عوامل این برنامه جذاب بخصوص جناب اقای عباس رسول ابادی که از چهره های مردمی وخدوم و ورزش دوست رادیو گلستان هستند اعلام میدارم.با ارزوی موفقیت.
پست شده در ۱۳۹۴/۰۸/۱۳ ۱۱:۱۱