سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | پنج‌شنبه، ۳ تیر ۱۴۰۰

ورزش گلستان - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

ورزش گلستان

ورزش گلستان


Loading the player...

اجرای این برنامه را مهدی جعفری و شیما ابن قاسم، کارگردان تلویزیونی سید روح ا... بنی عقیل، دستیاران تهیه رحمت ا... مازندرانی و علی رجبلو، آرم و وله مهدی کشته گر، گرافیست موسی حسام و بنیامین حکیمی، تدوینگر هانیه حاجی میرقاسمی، تصویربرداران مجید ایراندوست، رضا صمدلویی، سعید محسن خراسانی و سمیه پاسندی،  صدابرداران حمید فقفوری و ولی ا... اسماعیل زاده، منشی صحنه و گوینده متن علی رجبلو، دستیاران صدا و تصویر اسماعیل امیرخانی و جاسم تیموری عهده دار می باشند.

ورزش گلستان هر هفته چهارشنبه ها بعد از خبر 23:00  از سیمای استان تقدیم بینندگان همیشه همراه گلستانی می شود.

در این برنامه 75 دقیقه ای که تهیه کنندگی و کارگردانی آن را مهدی رئیسی بر عهده دارد تلاش دارد با پرداختن به تاریخچه ی ورزش های مختلف، رویدادها، دعوت از پیشکسوتان و بررسی و پیگیری مشکلات هیئت های ورزشی استان در راستای تقویت ورزش استان بپردازد.

از دیگر آیتم های ورزش گلستان شامل بخش کارشناسی، گزارش، ارتباط تلفنی با ملی پوشان استان، مسابقه پیامکی، بخش بانوان که خود شامل بخش کارشناسی،  گزارشی و ارتباط با بینندگان، آرم، وله و ...است.

لازم به ذکر است بخش بانوان از سال 1390 به عنوان اولین و تنها بخش ورزشی بانوان سیمای مراکز از سیمای گلستان پخش می شود و هم اکنون به مدت 30 دقیقه با بخش های متنوع ورزش بانوان استان را پوشش می دهد.

سال تولید: 2/2/96
آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.