حمایت از کالای ایرانی | دوشنبه، ۲۵ تیر ۱۳۹۷

وظایف دانشگاه در کنار رسالت های علمی و آموزشی خود در حوزه اجتماعی - نمایش محتوای خبر 2

 

 

اخبار سایت

وظایف دانشگاه در کنار رسالت های علمی و آموزشی خود در حوزه اجتماعی

دیدار

به گزارش روابط عمومی صدا و سیما، مدیر کل صدا و سیما در این دیدار اظهار داشت:

دو دستگاه دانشگاه و صدا و سیما از یک جنس بوده که صدا و سیما در ذات خود رسانه و دانشگاه در ذات خود صرفا آموزشی است ولی با توجه به ترسیم راه توسط مقام معظم رهبری نقشه راه برای هر دو دستگاه و ادارات مشابه یکی است.

عبدالحسینی در ادامه با تأکید بر داشتن تعامل با حوزه های دانشگاهی استان اذعان داشت: دانشگاه در کنار رسالت های علمی و آموزشی خود در حوزه اجتماعی نیز وظایفی دارد که ما آمادگی داریم تا در این زمینه با دانشگاه آزاد اسلامی در سطح استان در تولید برنامه های مشارکتی همکاری کنیم.

در ادامه رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد علی آباد کتول گفت: صدا و سیما به عنوان رسانه ملی نقش سازنده و  بسیار مهمی را در رشد هر چه بیشتر تولید علم دارد.

اسفندیاری مقدم ادامه داد: صدا و سیما به عنوان رسانه ملی نقش سازنده و بسیار مهمی را در این بخش داشته و دانشگاه آزاد اسلامی نیز از این همکاری و تعامل به شدت استقبال خواهد کرد و این همکاری ها می تواند باعث رشد هر چه بیشتر تولید علم در استان شده و موجبات تبدیل آن به ثروت که همانا از اهداف عالیه نظام آموزش عالی کشور است، فراهم نماید.

وی در پایان  خاطر نشان کرد: دانشگاه آزاد اسلامی استان آمادگی آن را دارد تا با اختصاص کارشناسان خبره در حوزه های مختلف از طریق رسانه ملی به تحلیل و بررسی و همچنین حل مشکلات و معضلات استان کمک شایانی کند.

 


گزارش تصویری آرشیو

  - حرکت کارناوال شادی با...
این تصاویر شادی مردم گرگان را پس از...

شادی مردم گرگان

گزارش تصویری
فریاد تظلم خواهی مردم در گرگان طنین...

اطلاعیه های استان

تغییر ساعت کاری ادارات گلستان
تغییر ساعت کاری ادارات گلستان
با هدف کمک به کاهش مصرف برق در استان ؛ ادارات استان از فردا (یکشنبه 10 تیر) یک ساعت زودتر آغاز و همینطور یک ساعت زودتر تمام می شود. به گزارش خبرگزاری صداوسیما ی مرکز گلستان ؛ معاون هماهنگی و امور اقتصادی استاندار گلستان گفت:...
افزايش دما تا 45 درجه در گلستان از جمعه
افزايش دما تا 45 درجه در گلستان از جمعه
افزايش دما تا 45 درجه در گلستان از جمعه
به گزارش خبرگزاری صداوسیما ی مرکز گلستان و بر اساس اعلام هواشناسی گلستان؛ روند افزایشی دما از فردا - جمعه، گاهی با وزش به نسبت شدید باد آغاز می شود و تا اواسط هفته آینده ادامه دارد. در این مدت، بیشینه دمای هوای مناطق مختلف استان به 45 درجه...
مسیرهای راهپیمایی روز قدس
مسیرهای راهپیمایی روز قدس
مسیرهای راهپیمایی روز قدس
به گزارش خبر گزاری صدا وسیما، شورای فرهنگی تبلیغات اسلامی استان گلستان، از عموم مردم فهیم و بزگوار استان دعوت کرد که با حضور پرشور خود در راهپیمایی روز جهانی قدس در روز 18 خرداد برگ زرین دیگری در کتاب استکبار ستیزی و حمایت از مظلومین به نام خود به...
مشاهده آرشیو