اقتصاد مقاومتی؛ تولید - اشتغال | سه‌شنبه، ۳ بهمن ۱۳۹۶

وظایف دانشگاه در کنار رسالت های علمی و آموزشی خود در حوزه اجتماعی - نمایش محتوای خبر 2

 

 

اخبار سایت

وظایف دانشگاه در کنار رسالت های علمی و آموزشی خود در حوزه اجتماعی

دیدار

به گزارش روابط عمومی صدا و سیما، مدیر کل صدا و سیما در این دیدار اظهار داشت:

دو دستگاه دانشگاه و صدا و سیما از یک جنس بوده که صدا و سیما در ذات خود رسانه و دانشگاه در ذات خود صرفا آموزشی است ولی با توجه به ترسیم راه توسط مقام معظم رهبری نقشه راه برای هر دو دستگاه و ادارات مشابه یکی است.

عبدالحسینی در ادامه با تأکید بر داشتن تعامل با حوزه های دانشگاهی استان اذعان داشت: دانشگاه در کنار رسالت های علمی و آموزشی خود در حوزه اجتماعی نیز وظایفی دارد که ما آمادگی داریم تا در این زمینه با دانشگاه آزاد اسلامی در سطح استان در تولید برنامه های مشارکتی همکاری کنیم.

در ادامه رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد علی آباد کتول گفت: صدا و سیما به عنوان رسانه ملی نقش سازنده و  بسیار مهمی را در رشد هر چه بیشتر تولید علم دارد.

اسفندیاری مقدم ادامه داد: صدا و سیما به عنوان رسانه ملی نقش سازنده و بسیار مهمی را در این بخش داشته و دانشگاه آزاد اسلامی نیز از این همکاری و تعامل به شدت استقبال خواهد کرد و این همکاری ها می تواند باعث رشد هر چه بیشتر تولید علم در استان شده و موجبات تبدیل آن به ثروت که همانا از اهداف عالیه نظام آموزش عالی کشور است، فراهم نماید.

وی در پایان  خاطر نشان کرد: دانشگاه آزاد اسلامی استان آمادگی آن را دارد تا با اختصاص کارشناسان خبره در حوزه های مختلف از طریق رسانه ملی به تحلیل و بررسی و همچنین حل مشکلات و معضلات استان کمک شایانی کند.

 


گزارش تصویری آرشیو

دانش آموزان و معلمان دبستان شهید موید...
مردم در این راهپیمایی خودجوش پاسخ...
به مناسبت گرامیداشت یوم الله ۹ دی...

اطلاعیه های استان

راهپیمایی مردم ولایتمدار گلستان در محکومیت فتنه‎گران
راهپیمایی مردم ولایتمدار گلستان در محکومیت فتنه‎گران
مردم شهیدپرور و ولایتمدار دارالمومنین گرگان روز چهارشنبه 13 دی‎ماه جاری علیه اقدامات هنجارشکنانه و عده‎ای فتنه‎گر سودجو راهپیمایی می‎کنند این راهپیمایی ساعت 10 صبح از میدان مازندران به سمت میدان شهرداری گرگان انجام خواهد گرفت. گرچه اغتشاشات مردم...
زمان و مکان گرامیداشت حماسه ۹ دی در استان گلستان
زمان و مکان گرامیداشت حماسه ۹ دی در استان گلستان
زمان و مکان گرامیداشت حماسه ۹ دی در استان گلستان
🔴 زمان و مکان مراسم گرامیداشت نهم دی در گلستان 🔺 گرگان 9 صبح در مصلی وحدت 🔺 گنبدکاووس 9 صبح مسجدقائمیه 🔺 علی آبادکتول 10 صبح مسجد صاحب الزمان 🔺 آزادشهر 10 صبح میدان ولیعصر 🔺 رامیان 10:30 دقیقه در مسجد جامع 🔺 بندرگز 10 مسجد جامع ...
اطلاعیه هواشناسی دوم آذر
اطلاعیه هواشناسی دوم آذر
اطلاعیه هواشناسی دوم آذر
پیرو اطلاعیه هواشناسی شماره ۲۹ تاریخ ۹۶/۰۸/۲۹ 1-  تا بعدازظهر  روز #پنجشنبه (مورخه ۹۶/۰۸/۰۲ ) سامانه کمفشار باعث می شود که خشکی هوای منطقه در طول روز افزایش یافته  و در بعضی ساعات  وزش باد نسبتا" شدید 🌬و افزایش ابر ☁️ پیش...
مشاهده آرشیو