حمایت از کالای ایرانی | دوشنبه، ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷

وظایف دانشگاه در کنار رسالت های علمی و آموزشی خود در حوزه اجتماعی - نمایش محتوای خبر 2

 

 

اخبار سایت

وظایف دانشگاه در کنار رسالت های علمی و آموزشی خود در حوزه اجتماعی

دیدار

به گزارش روابط عمومی صدا و سیما، مدیر کل صدا و سیما در این دیدار اظهار داشت:

دو دستگاه دانشگاه و صدا و سیما از یک جنس بوده که صدا و سیما در ذات خود رسانه و دانشگاه در ذات خود صرفا آموزشی است ولی با توجه به ترسیم راه توسط مقام معظم رهبری نقشه راه برای هر دو دستگاه و ادارات مشابه یکی است.

عبدالحسینی در ادامه با تأکید بر داشتن تعامل با حوزه های دانشگاهی استان اذعان داشت: دانشگاه در کنار رسالت های علمی و آموزشی خود در حوزه اجتماعی نیز وظایفی دارد که ما آمادگی داریم تا در این زمینه با دانشگاه آزاد اسلامی در سطح استان در تولید برنامه های مشارکتی همکاری کنیم.

در ادامه رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد علی آباد کتول گفت: صدا و سیما به عنوان رسانه ملی نقش سازنده و  بسیار مهمی را در رشد هر چه بیشتر تولید علم دارد.

اسفندیاری مقدم ادامه داد: صدا و سیما به عنوان رسانه ملی نقش سازنده و بسیار مهمی را در این بخش داشته و دانشگاه آزاد اسلامی نیز از این همکاری و تعامل به شدت استقبال خواهد کرد و این همکاری ها می تواند باعث رشد هر چه بیشتر تولید علم در استان شده و موجبات تبدیل آن به ثروت که همانا از اهداف عالیه نظام آموزش عالی کشور است، فراهم نماید.

وی در پایان  خاطر نشان کرد: دانشگاه آزاد اسلامی استان آمادگی آن را دارد تا با اختصاص کارشناسان خبره در حوزه های مختلف از طریق رسانه ملی به تحلیل و بررسی و همچنین حل مشکلات و معضلات استان کمک شایانی کند.

 


گزارش تصویری آرشیو

مراسم استقبال و وداع با پیکر مطهر...
شهرستان مراوه تپه یکی از محروم ترین...

بحران آب درگلستان

گزارش تصویری
رقص خنجر قوم ترکمن همزمان با نو بهار...

در نوروزگاه فاضل آباد

گزارش تصویری

اطلاعیه های استان

اجرای طرح ویژه امداد و حمل رایگان خودرو در جاده‌های کشور
سفر های نوروزی
اجرای طرح ویژه امداد و حمل رایگان خودرو در جاده‌های کشور
انجمن صنفی امداد خودرویی کشور در ایام نوروز طرح ویژه امداد و حمل رایگان خودرو در جاده‌های کشور اجرا می‌کند.  ‌رییس انجمن صنفی امداد خودرویی کشور در حاشیه سفر به استان هرمزگان گفت: این طرح برای نخستین بار از ۲۵ اسفند تا ۲۵ فرودین در سراسر...
مسیرهای راهپیمایی 22 بهمن در گلستان
راهپیمایی 22 بهمن
مسیرهای راهپیمایی 22 بهمن در گلستان
شورای هماهنگی سازمان تبلیغات اسلامی استان گلستان مسیر های راهپیمایی 22 بهمن در استان را اعلام کرد.
همه مدارس استان گلستان فردا تعطیل است
تعطیلی
همه مدارس استان گلستان فردا تعطیل است
روابط عمومی آموزش و پرورش گلستان: همه مدارس استان گلستان فردا تعطیل است روابط عمومی آموزش و پرورش گلستان همه مدارس این استان را فردا تعطیل اعلام کرد.
مشاهده آرشیو