حمایت از کالای ایرانی | دوشنبه، ۲۸ خرداد ۱۳۹۷

ويژه برنامه ی "همپای کاروان" در شبکه گلستان - نمایش محتوای خبر 2

 

 

اخبار سایت

ويژه برنامه ی "همپای کاروان" در شبکه گلستان

اربعين حسينی

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای گلستان، ويژه برنامه " همپای کاروان" به تهیه کنندگی و کارگردانی سید روح ا... بنی عقیل، 17 تا 19 آبان به صورت زنده، تقدیم بینندگان همیشه همراه می شود.

اين ويژه برنامه به مدت 60 دقيقه ، ساعت 21:30  دقيقه هر شب با آیتم هایی از قبیل کارشناس مذهبی و دعوت از مهمانان ویژه، ارتباط مستقیم با کربلای معلی، حضور در هیئت های مذهبی و سینه زنی در تکیه حسینه، حضور پیرغلامان و نوغلامان حسینی ، داستانک، اجرای تعزیه و ... از شبكه استانی پخش می شود.

تصویربرداری این ویژه برنامه را  عباس تیموری، اجرا محمد علی کردمصطفی و علیرضا پور محمد، دستیار تهیه رحمت ا... مازندرانی، نور پرداز مجید شیخی، منشی صحنه و محقق عباس بهرامی عهده دار می باشند. 

همچنین سیمای گلستان امشب با ویژه برنامه های عزاداری اربعین مزرعه کتول با تهیه کنندگی حمیدرضا دنکوب و کارگردانی حاتم ناهیج زاده ساعت 20:20 به مدت 60 دقیقه، ساعت 9:30 فردا اربعین حسینی در شهرستان گنبد از محل امامزاده یحیی بن زید (ع) به تهیه کنندگی احمد گرایلی و کارگردانی عباس رحیمی، ساعت 10:00 صبح روز اربعین از گرگان محل امامزاده عبدا... (ع) به تهیه کنندگی محمد مهدی ناصری و کارگردانی مهدی شمقدری روی آنتن می برد.

 


گزارش تصویری آرشیو

فریاد تظلم خواهی مردم در گرگان طنین...
گردشگران 5 کشور جهان با حضور در...
مراسم قرآن به سر در علی آباد کتول ...

اطلاعیه های استان

مسیرهای راهپیمایی روز قدس
مسیرهای راهپیمایی روز قدس
مسیرهای راهپیمایی روز قدس
به گزارش خبر گزاری صدا وسیما، شورای فرهنگی تبلیغات اسلامی استان گلستان، از عموم مردم فهیم و بزگوار استان دعوت کرد که با حضور پرشور خود در راهپیمایی روز جهانی قدس در روز 18 خرداد برگ زرین دیگری در کتاب استکبار ستیزی و حمایت از مظلومین به نام خود به...
اطلاعیه مهم وزارت اطلاعات
اطلاعیه مهم وزارت اطلاعات
اطلاعیه مهم وزارت اطلاعات
اطلاعیه مهم وزارت اطلاعات ️در این ایام در صورت مشاهده فعالیت ها و یا اشخاص مشکوک به تروریست در هر محلی که هستید سریعا با شماره ۱۱۳ وزارت اطلاعات تماس بگیرید.
اجرای طرح ویژه امداد و حمل رایگان خودرو در جاده‌های کشور
سفر های نوروزی
اجرای طرح ویژه امداد و حمل رایگان خودرو در جاده‌های کشور
انجمن صنفی امداد خودرویی کشور در ایام نوروز طرح ویژه امداد و حمل رایگان خودرو در جاده‌های کشور اجرا می‌کند.  ‌رییس انجمن صنفی امداد خودرویی کشور در حاشیه سفر به استان هرمزگان گفت: این طرح برای نخستین بار از ۲۵ اسفند تا ۲۵ فرودین در سراسر...
مشاهده آرشیو