حمایت از کالای ایرانی | سه‌شنبه، ۳ مهر ۱۳۹۷

ويژه برنامه ی "همپای کاروان" در شبکه گلستان - نمایش محتوای خبر 2

 

 

اخبار سایت

ويژه برنامه ی "همپای کاروان" در شبکه گلستان

اربعين حسينی

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای گلستان، ويژه برنامه " همپای کاروان" به تهیه کنندگی و کارگردانی سید روح ا... بنی عقیل، 17 تا 19 آبان به صورت زنده، تقدیم بینندگان همیشه همراه می شود.

اين ويژه برنامه به مدت 60 دقيقه ، ساعت 21:30  دقيقه هر شب با آیتم هایی از قبیل کارشناس مذهبی و دعوت از مهمانان ویژه، ارتباط مستقیم با کربلای معلی، حضور در هیئت های مذهبی و سینه زنی در تکیه حسینه، حضور پیرغلامان و نوغلامان حسینی ، داستانک، اجرای تعزیه و ... از شبكه استانی پخش می شود.

تصویربرداری این ویژه برنامه را  عباس تیموری، اجرا محمد علی کردمصطفی و علیرضا پور محمد، دستیار تهیه رحمت ا... مازندرانی، نور پرداز مجید شیخی، منشی صحنه و محقق عباس بهرامی عهده دار می باشند. 

همچنین سیمای گلستان امشب با ویژه برنامه های عزاداری اربعین مزرعه کتول با تهیه کنندگی حمیدرضا دنکوب و کارگردانی حاتم ناهیج زاده ساعت 20:20 به مدت 60 دقیقه، ساعت 9:30 فردا اربعین حسینی در شهرستان گنبد از محل امامزاده یحیی بن زید (ع) به تهیه کنندگی احمد گرایلی و کارگردانی عباس رحیمی، ساعت 10:00 صبح روز اربعین از گرگان محل امامزاده عبدا... (ع) به تهیه کنندگی محمد مهدی ناصری و کارگردانی مهدی شمقدری روی آنتن می برد.

 


گزارش تصویری آرشیو

این تصاویر مراسم عزاداری و تجمع عصر...

آیین نخل گردانی حسینی

گزارش تصویری
مراسم رژه هفته دفاع مقدس در سراسر استان...
به مناسبت دهه امامت و ولایت واقعه...

بازسازی واقعه غدیر

گزارش تصویری

اطلاعیه های استان

احتمال وقوع سیلاب در گلستان
هواشناسی
احتمال وقوع سیلاب در گلستان
هواشناسی برای گلستان از امشب کاهش محسوس دمای هوا و بارش های رگباری پیش بینی کرده است.
تغییر ساعت کاری ادارات گلستان
تغییر ساعت کاری ادارات گلستان
با هدف کمک به کاهش مصرف برق در استان ؛ ادارات استان از فردا (یکشنبه 10 تیر) یک ساعت زودتر آغاز و همینطور یک ساعت زودتر تمام می شود. به گزارش خبرگزاری صداوسیما ی مرکز گلستان ؛ معاون هماهنگی و امور اقتصادی استاندار گلستان گفت:...
افزايش دما تا 45 درجه در گلستان از جمعه
افزايش دما تا 45 درجه در گلستان از جمعه
افزايش دما تا 45 درجه در گلستان از جمعه
به گزارش خبرگزاری صداوسیما ی مرکز گلستان و بر اساس اعلام هواشناسی گلستان؛ روند افزایشی دما از فردا - جمعه، گاهی با وزش به نسبت شدید باد آغاز می شود و تا اواسط هفته آینده ادامه دارد. در این مدت، بیشینه دمای هوای مناطق مختلف استان به 45 درجه...
مشاهده آرشیو