سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۳۱ خرداد ۱۴۰۰

ویژه برنامه روز 22 بهمن در سیما - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

ویژه برنامه روز 22 بهمن در سیما

ویژه برنامه روز 22 بهمن در سیما


در جشن چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی،  سیمای گلستان با ویژه برنامه 22 بهمن این روز بزرگ و تاریخی را همچون سال های گذشته برای مردم انقلابی گلستان به تصویر می کشد. این برنامه از ساعت 8:00 به مدت 3 ساعت از استوديو آفاق مركز گلستان با حضور كارشناسان سياسی شروع خواهد شد.

این برنامه با آیتم هایی از قبیل رژه موتورسواران با پرچم ايران در دست، رژه گروه اسكيت سواران با پرچم ايران در ميدان شهرداری، استوديو كودک در ميدان شهرداری با همكاری كانون پرورش فكری با آیتم نقاشي كودكان با موضوع جشن انقلاب و حضور عوامل و بازيگران و مجريان برنامه بچه های گلستان بصورت زنده،  پخش زنده گروه سرود ٤٠٠ نفره، حركات نمايشی رزمی كاران كاراته و دفاع شخصی، استيج خوانندگان محلی و پاپ با پوشش اقوام و گروههای سرود مدارس، گروه سرود ١٣٥٧ نفر مدارس دخترانه در گرگان،  گروه سرود٣٠ نفر مدارس شاهد، گروه سرود٥٠ نفر دانش آموزی آق قلا با پوشش تركمنی، گروه ذكر خنجر و موسيقی  تركمنی در گنبد كاووس، رقص چوب سيستان  در گرگان، امضای پرچم توسط مردم  در جهت پيمان با ولايت وانقلاب، جمله سازی با جمله من آمده ام، پرواز ٤٠ كبوتر به نيت چهل سالگی انقلاب، تعاملی كردن تمام برنامه ها با هم افزايی با نيروهای بسيج در فضای مجازی و در صدا و سيما، دريافت متن ، عكس و فيلم كوتاه در قالب مسابقه بهمن تماشایی و استفاده از آثار در برنامه ها  و داوری بعد از دو هفته  و اعطای ٤٠ جايزه با همكاری بسيج و دستگاههای فرهنگی استان، پوشش گسترده تر حضور مردم در شهرهای بزرگ و كوچک و دهستانهای پرجمعيت  از طريق خبرنگاران افتخار و گزارشگران مردمی، پرده خوانی انقلاب توسط نوجوان خانم مریم علیمردانی، بیانیه چهل سالگی انقلاب از زبان کودک، استقرار ماشین سیار کانون دور میدان شهرداری و برگزاری نقاشی متری، تقدیم گلستانی ها می گردد.

 

 

 

Loading the player...
سال تولید: بهمن 97
عوامل تولید:

این برنامه به تهیه کنندگی و کارگردانی حمید دنکوب از داخل استودیو، ابراهیم امیر خانی از میدان وحدت، محمد مهدی ناصری از مصلی گرگان و گروه کودک بچه های گلستان با تهیه کنندگی و کارگردانی سید روح ا... بنی عقیل شور و حضور مردم انقلابی را به گوش جهانیان می رساند.

عوامل استودیو 22 بهمن:
تهیه کننده: حمید دنکوب
کارگردان تلویزیونی: مهدی شمقدری
دستیاران تهیه: علی رجبلو- سعید گوکلانی
تصویر برداران: سعید خراسانی- حسین افخمی-سمیه پاسندی
صدابردار: موسوی تاکامی
ارتباطات: رجبلو-گوکلانی
منشی صحنه: علی رجبلو
گرافیست: بنیامین حکیمی
دستیار صداو تصویر: محمد پاسندی
فنی: جواد مرگدری راد -ابوطالب بور
تاسیسات: هادی یوری

آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


جواب‌های شاخه ای نویسنده تاریخ
سلام میشه بخش خبری 23 شبکه گلستان که در روز 22... مهدی ۱۳۹۸/۰۲/۳ ۱۱:۳۱

مهدی
سلام
میشه بخش خبری 23 شبکه گلستان که در روز 22 بهمن 1397 پخش شد را در سایت بارگزاری نمایید و امکان دانلود را فراهم نمایید ویا اگر ممکن است برای اینجانب ارسال نمایید؟
0 (0 آرا)
پست شده در ۱۳۹۸/۰۲/۳ ۱۱:۳۱