جهش تولید | جمعه، ۷ آذر ۱۳۹۹

ویژه برنامه های دهه کرامت در رسانه ملی - نمایش محتوای خبر 2

 

 

اخبار سایت

ویژه برنامه های دهه کرامت در رسانه ملی

ویژه برنامه های دهه کرامت در رسانه ملی


ویژه برنامه های دهه کرامت مرکز گلستان

ویژه برنامه های دهه کرامت در رسانه ملی
مدیر کل صدا وسیما مرکز گلستان در دیدار بامدیر دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان گلستان از برنامه ریزی برای ساخت واجرای ویژه برنامه های دهه کرامت خبر داد .
به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای گلستان، منتظر حجت مدیر کل صدا و سیما در  دیدار با مدیردفتر  استانی آستان قدس رضوی در گلستان ضمن خیر مقدم و با اشاره به اهمیت فعالیت های آستان قدس  رضوی در مناطق محروم استان افزود: معرفی خدمات این نهاد معنوی به مردم و انعکاس فعالیت های خادم یاران می تواند الگوی مناسبی برای محرومیت زدایی و خدمت صادقانه باشد.
منتظر حجت در ادامه با اشاره به فعالیت این روزهای آستان قدس رضوی در استان اظهار داشت: آستان قدس رضوی در این ایام با توزیع بسته های معیشتی وحمایتی به مردم کم بضاعت استان و قدردانی از کادر درمانی کاری بس پسندیده را انجام میدهد.
وی ضمن تقدیر از رویکرد آستان قدس رضوی در راستای اطلاع‌‌رسانی بهتر و تعامل مثبت با صدا و سیمای استان، عنوان کرد: برگزاری جلسات مشترک، هم‌اندیشی و ارتباط نزدیک با صدا و سیما از جمله اقدامات مثبت و ابتکاراتی بوده که در سال‌های اخیر در حوزه صدا و سیما و  آستان قدس رضوی صورت گرفته است.
مدیر کل صدا و سیما در ادامه بر ضرورت هماهنگی و تعامل بیش از پیش میان سازمان صدا و سیما و مجموعه آستان قدس رضوی در راستای توسعه و غنا بخشی به تولیدات رسانه‌ای از حرم مطهر تأکید و بیان داشت: صدا و سیمای گلستان از هم‌اکنون برنامه‌ریزی‌های لازم برای پوشش هرچه بهتر برنامه‌های دهه کرامت را آغاز کرده است.
منتظر حجت افزود: امیدواریم همگی ما این افتخار خدمتگزاری به آستان مقدس حضرت امام رضا(ع) را داشته باشیم و رسانه استانی نیز آمادگی دارد همراهی و همکاری لازم را جهت پوشش فعالیتهای دفتر آستان قدس رضوی در استان انجام دهد .
در ادامه این نشست مدیر نمایندگی آستان قدس رضوی ضمن تشکر و قدردانی از مدیر کل صدا و سیما در خصوص برنامه های آستان قدس رضوی گفت: افزایش سطح تعاملات با رسانه‌ملی و صدا و سیمای استان  یکی از راهبردهای جدی ماست و در این راستا از هیچ تلاشی فروگذار نخواهیم کرد.
سید حسین علوی با اشاره به اینکه یکی دیگر از رویکردهای آستان قدس ترویج فرهنگ و سبک زندگی رضوی است بیان داشت: تعامل رسانه و آستان قدس رضوی در نشر و ترویج معارف اسلامی بسیار مؤثر است.
وی نشر اندیشه‌های نورانی امام رضا(ع)، توسعه فرهنگ رضوی و سبک زندگی اهل بیت (علیهم السلام) و مستند سازی اقدامات صورت گرفته در استان را بسیار مهم عنوان نموده و اظهار داشت : صداوسیما می تواند با استفاده از ظرفیتهای خود در این امر موثر باشد.

 

آدرس کوتاه :


گزارش تصویری آرشیو

برخی صاحبان املاک تجاری با بخشش اجاره...
بسیج ابتکار بزرگ امام خمینی (ره) برای...
مردم انقلابی گرگان در پنجم آذر۵۷ به...

اطلاعیه های استان

ورود سامانه سرد و بارشی از فردا بعد از ظهر به گلستان
ورود سامانه سرد و بارشی از فردا بعد از ظهر به گلستان
با نفوذ سامانه سرد و بارشی از فردا بعد از ظهر به گلستان افزایش ابر ،بارش باران و در مناطق سرد سیر بارش برف پیش بینی می شود.
۳۱۵۰ پاسخگوی شکایات کرونایی مردم گلستان
۳۱۵۰ پاسخگوی شکایات کرونایی مردم گلستان
روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی گلستان طی اطلاعیه‌ای اعلام کرد: به‌منظور برقراری ارتباط دو سویه با مردم در زمینه بیماری کرونا شماره تلفن ۳۱۵۰ به دریافت گزارش‌ها و شکایات مردمی هم اختصاص یافت.
جشنواره بین‌المللی
جشنواره بین‌المللی "فرهنگ اقوام ایران زمین" به صورت مجازی در گلستان برگزار می‌شود
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گلستان از برنامه‌ریزی برای برگزاری مجازی جشنواره بین‌المللی فرهنگ اقوام ایران زمین در استان خبر داد.
مشاهده آرشیو