سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | پنج‌شنبه، ۲۶ فروردین ۱۴۰۰

ویژه برنامه های دهه کرامت در رسانه ملی - نمایش محتوای خبر 2

 

 

اخبار سایت

ویژه برنامه های دهه کرامت در رسانه ملی

ویژه برنامه های دهه کرامت در رسانه ملی


ویژه برنامه های دهه کرامت مرکز گلستان

ویژه برنامه های دهه کرامت در رسانه ملی
مدیر کل صدا وسیما مرکز گلستان در دیدار بامدیر دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان گلستان از برنامه ریزی برای ساخت واجرای ویژه برنامه های دهه کرامت خبر داد .
به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای گلستان، منتظر حجت مدیر کل صدا و سیما در  دیدار با مدیردفتر  استانی آستان قدس رضوی در گلستان ضمن خیر مقدم و با اشاره به اهمیت فعالیت های آستان قدس  رضوی در مناطق محروم استان افزود: معرفی خدمات این نهاد معنوی به مردم و انعکاس فعالیت های خادم یاران می تواند الگوی مناسبی برای محرومیت زدایی و خدمت صادقانه باشد.
منتظر حجت در ادامه با اشاره به فعالیت این روزهای آستان قدس رضوی در استان اظهار داشت: آستان قدس رضوی در این ایام با توزیع بسته های معیشتی وحمایتی به مردم کم بضاعت استان و قدردانی از کادر درمانی کاری بس پسندیده را انجام میدهد.
وی ضمن تقدیر از رویکرد آستان قدس رضوی در راستای اطلاع‌‌رسانی بهتر و تعامل مثبت با صدا و سیمای استان، عنوان کرد: برگزاری جلسات مشترک، هم‌اندیشی و ارتباط نزدیک با صدا و سیما از جمله اقدامات مثبت و ابتکاراتی بوده که در سال‌های اخیر در حوزه صدا و سیما و  آستان قدس رضوی صورت گرفته است.
مدیر کل صدا و سیما در ادامه بر ضرورت هماهنگی و تعامل بیش از پیش میان سازمان صدا و سیما و مجموعه آستان قدس رضوی در راستای توسعه و غنا بخشی به تولیدات رسانه‌ای از حرم مطهر تأکید و بیان داشت: صدا و سیمای گلستان از هم‌اکنون برنامه‌ریزی‌های لازم برای پوشش هرچه بهتر برنامه‌های دهه کرامت را آغاز کرده است.
منتظر حجت افزود: امیدواریم همگی ما این افتخار خدمتگزاری به آستان مقدس حضرت امام رضا(ع) را داشته باشیم و رسانه استانی نیز آمادگی دارد همراهی و همکاری لازم را جهت پوشش فعالیتهای دفتر آستان قدس رضوی در استان انجام دهد .
در ادامه این نشست مدیر نمایندگی آستان قدس رضوی ضمن تشکر و قدردانی از مدیر کل صدا و سیما در خصوص برنامه های آستان قدس رضوی گفت: افزایش سطح تعاملات با رسانه‌ملی و صدا و سیمای استان  یکی از راهبردهای جدی ماست و در این راستا از هیچ تلاشی فروگذار نخواهیم کرد.
سید حسین علوی با اشاره به اینکه یکی دیگر از رویکردهای آستان قدس ترویج فرهنگ و سبک زندگی رضوی است بیان داشت: تعامل رسانه و آستان قدس رضوی در نشر و ترویج معارف اسلامی بسیار مؤثر است.
وی نشر اندیشه‌های نورانی امام رضا(ع)، توسعه فرهنگ رضوی و سبک زندگی اهل بیت (علیهم السلام) و مستند سازی اقدامات صورت گرفته در استان را بسیار مهم عنوان نموده و اظهار داشت : صداوسیما می تواند با استفاده از ظرفیتهای خود در این امر موثر باشد.

 

آدرس کوتاه :


گزارش تصویری آرشیو

ویدئو
برای نخستین بار تکثیر گونه خاویاری...
توزیع 4 میلیارد تومان کمک خیران به...

اطلاعیه های استان

آغاز محدودیت‌های ۱۰روزه در شهر‌های با وضعیت قرمز و نارنجی
از امروز در گلستان
آغاز محدودیت‌های ۱۰روزه در شهر‌های با وضعیت قرمز و نارنجی
محدودیت‌های کرونایی اصناف، تردد ها، حضور کارمندان درادارات و نظارت بر رعایت بهداشت در شهر‌های قرمز از امروز آغاز شد.
اعمال محدودیت های کرونایی طی ۲ هفته در گلستان
اعمال محدودیت های کرونایی طی ۲ هفته در گلستان
رئیس دانشگاه علوم پزشکی گلستان از اعمال محدودیت های کرونایی در شهرهای نارنجی و قرمز استان خبرداد.
آغاز ثبت اطلاعات سکونتی سرپرستان خانوار از امروز
آغاز ثبت اطلاعات سکونتی سرپرستان خانوار از امروز
ثبت نام تمامی مالکان شهری و روستایی در سامانه املاک و اسکان از ساعت ۸ صبح امروز آغاز شده است.
مشاهده آرشیو