حمایت از کالای ایرانی | پنج‌شنبه، ۲۷ دی ۱۳۹۷

پخش تله فیلم " نیزارهای بلند"از شبکه سه سیما - نمایش محتوای خبر 2

 

 

اخبار سایت

پخش تله فیلم " نیزارهای بلند"از شبکه سه سیما

پخش تله فیلم

به گزارش روابط عمومی صدا و سیما، این مجموعه تلویزیونی  به 5 سال پیش، زمانی که گروه تفحص در جستجوی شهدای دفاع مقدس جزایر مجنوند و ماشاا... منتظر است تا خبری از پسرش قاسم که قایق سواری حرفه ای بود و اواخر جنگ مفقودالاثر شده به او برسد او این روزها با خاطره ی پسرش مشغول است.

این تله فیلم مربوط میشه به ماشاا... که رئیس تعاونی صیادان است و با صید قاچاق مخالف است و داستان از آنجا شروع می شود که نوه اش (صابر) که پسر قاسم هست با یک قاچاقچی صید به نام ماهان آشنا می شود و فریفته او می شود یک قایق میخرد و به صید قاچاق می پردازد، همین امر خشم ماشاا... را بر می انگیزد و در یک اقدام غیر مترقبه و سهوا قایق را می شکند و ماهان شکایت می کند و ادامه داستان...

مجری طرح محمدهادی نامور، مدیرتولید شعبانعلی درزی، مدیرتصویربرداری مسعود امامی، تصویربردار بهرام هاشمین، صدابردار محمود موسوی، منشی صحنه سمیه مظفری، برنامه ریز علی معصومی و مدیر تدارکات نصرت ا.. امیرلطیفی، تدوین بهنام حسناتی، دستیار کارگردان،طراح صحنه و لباس زهره غلامی این تله فیلم را بر عهده دارند.

بازیگران مطرح تلویزیون مانند سیامک اطلسی، زهرا سعیدی، ساقی زینتی، داود سعیدی، یحیی دیوانی، ا... قلی نظری، ایرجی قوشچقی، زهره غلامی، مریم عبادی، هادی شیخی و محمدرضا صمیمی و... در تولید این تله فیلم همکاری دارند.

زنده یاد محمدهادی نامور که مجری طرح،  نویسندگی و کارگردانی این تله فیلم را بر عهده داشت سال ها با صدا و سیمای گلستان در خصوص تله فیلم و برنامه های فاخر همکاری مستمری داشت وی درسال 75 فیلم کوتاه فضیلت بزرگ که در خصوص نماز بود را ساخت که این فیلم در سمینار نماز در زنجان مقام اول کارگردانی، تله فیلم یارش در 16 جشنواره تولیدات رادیویی و تلویزیونی مراکز جزء تله فیلم های برتر شناخته شد و 9 جایزه این جشنواره را به خود اختصاص داد و تله فیلم های دم بافته و افتتاح نیز جزء تله فیلم های برتر این کارگردان محسوب می شود.   

                                                                                 

 

 

آدرس کوتاه :

گزارش تصویری آرشیو

حوضچه آب بنفش در گِلفشان نفتلیجه در شهر...

گِلفشان نفتلیجه

گزارش تصویری
جشنواره اقوام گنبد کاووس

اقوام

گزارش تصویری
مراسم سنتی عروسی ترکمن ها

ازدواج ترکمنی

گزارش تصویری

اطلاعیه های استان

آغاز بارش برف شدید و کاهش دما از ساعت ۱۸ عصر امروز پنجشنبه
راهداری و حمل و نقل جاده ای
آغاز بارش برف شدید و کاهش دما از ساعت ۱۸ عصر امروز پنجشنبه
خواهشمندیم از هرگونه تردد غیرضروری در محورهای کوهستانی خودداری ورزید.
گلستان 24 دی میزبان رئیس جمهور
سفر رئیس جمهور به گلستان
گلستان 24 دی میزبان رئیس جمهور
رئیس جمهور دوشنبه 24 دی ماه به گلستان سفر می کند.
آخر هفته سرد و برفی در گلستان
گلستان
آخر هفته سرد و برفی در گلستان
هواشناسی برای گلستان بارش برف و باران همراه با کاهش محسوس دما از امشب پیش بینی کرده است.
مشاهده آرشیو