سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۱ تیر ۱۴۰۰

کارنامه - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

کارنامه

کارنامه


به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران برنامه تلویزیونی کارنامه در سیمای مرکز گلستان در حال تولید می باشد و بزودی  پخش می شود. روال برنامه بصورت مستند گزارشی ست از  عملکرد استانداران استان از زمان استان شدن در سال76 تا حال حاضر که خدمات در خور توجه ای در استان توسط دولتها ونمایندگان مجلس شورای اسلامی صورت پذیرفته است،که در این مستند که محور گفتگویی دارد،انعکاس خواهیم داد. انعکاس مصادیق عملکرد و خدمات  استانداران بصورت نریشن و گفتارتصویری از آیتم های مهم برنامه ست. 

خدمات تمامی دولت ها فارغ از جناح سیاسی در تمامی شهرهای استان و روند رو به جلو توسعه شهرها و روستاها در بخش های مختلف اقتصادی،عمرانی،راه،مسکن و ...محورهای اصلی برنامه خواهد بود که توسط نمایندگان دولت و مجلس  وقت آن زمان در این برنامه مطرح خواهد شد.  برنامه با موضوع کلی خدمات چهل ساله انقلاب  در استان بدون مقایسه دولتها تولیدخواهد شد. برنامه در خارج از استودیو و نماهای بیرونی ضبط میشود مگر استاندارن محترمی که  خارج ازاستان مسئولیت دارند.

حضور گروه پرتابل درتمامی شهرها ی استان حضور یافته و گزارش از مردم و اقدامات عملیاتی و مصادیق خدمات دولتها تصویر گرفته خواهدمی شود. آیتم های برنامه عبارت از نریشن، مجری، مصاحبه مردم(بصورت تریبون)، کلیپ عملکرد، کارشناس مهمان، سرود حماسی، تصاویر و عکسهای قدیم از استان و شهرستان ها می باشد.

Loading the player...
سال تولید: آبان 97
عوامل تولید:

 محقق،تهیه کننده و کارگردان: عبدالعلی شهرکی

تصویربرداران: مجتبی سعیدی،جلیل خمبری

صدابردار: حمیدفقفوری

نویسنده و مجری: ایوب کلاهدوز

آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.