اقتصاد مقاومتی؛ تولید - اشتغال | سه‌شنبه، ۱ اسفند ۱۳۹۶

کارگردان جوان گلستانی بر قله جشنواره ها. - نمایش محتوای خبر 2

 

 

اخبار سایت

کارگردان جوان گلستانی بر قله جشنواره ها.

کارگردان موفق

مرزبان با ساخت چندین مستند از جمله مستند وقتی گفتند نمی شود،عروس وامنان، من می مانم  توانست در چندین جشنواره هدهد های آن را از آن خود.کند.

وی در حال ساخت مستند برای بحران خلیج گرگان است.

فاطمه مرزبان متولد 1366 از سال 89 به عنوان تدوینگر وارد صدا و سیمای گلستان شد و بصورت حق الزحمه کار خود را شروع کرده است.

وی از سال 90 اولین مستند خود با عنوان وقتی گفتند نمی شودکه در اولین حضور خود در جشنواره توانست تندیس و جایزه بهترین فیلم سی ام جشنواره فیلم کوتاه تهران را کسب کند و دیپلم افتخار نخستین جشنواره فیلم کار را از آن خود کرد.

مقام دوم بخش مستند جشنواره دانشجویی صدا و سیما، نامزد بهترین مستند جشنواره عمار . کسب دیپلم افتخار بهترین سوژه را کسب کرد.

بهترین کارگردانی مستند نخستین جشنواره تخصصی بیتا راهیابی و شایسته تقدیر در 18  جشنواره تولیدات رادیویی و تلویزیونی مراکز استان ها  و وقتی گفتند نمی شود کاندید در دومین جشنواره بین الملی فیلم سلیمانیه شد.

مستند عروس وامنان 93-94 بهترین کارگردان در بخش اقتصاد مقاومتی دهمین جشنواره ملی فیلم کوتاه رویش، بهترین فیلم و دریافت فانوس بخش اقتصاد مقاومتی ششمین جشنواه فیلم عمار، بهترین کارگردان در جشنواره فیلم سنگر و جایزه بهترین کارگردانی برای چهارمین جشنواره بسیج 

مستند من می مانم کسب رتبه اول و دریافت تندیس زرین 47 جشنواره بین الملی فیلم رشد در بخش بین الملل، دریافت لوح هنری هشتمین جشنواره عمار وحضور در بخش 34 جشنواره بین الملل فیلم کوتاه تهران، شایسته تقدیر در 20 جشنواره تولیدات  رادیویی و تلویزیونی مراکز شد به هفتمین جشنواره فیلم حسنات که اسفندماه سال جاری برگزار می شود راه راه یافت،

فاطمه مرزبان در سال 92-93 به عنوان جوان برتر استان در بخش فرهنگی – هنری انتخاب شد.

مرزبان در حال حاضر در مرحله پیش تولید مستند خلیج گرگان(امید لی ایلات)دارد که در خصوص بحران است مستندی در حوزه محیط زیست و بحران آب خلیج گرگان با رویکردی مردم نگارانه می باشد. در مورد بحران کم آبی و بی آبی مناطق اطراف خلیج گرگان و صحبت های اهالی در این باره و همچنین این اثر امیدواری مردم منطقه برای احیاء خلیج گرگان را به تصویر می کشد از لحاظ زیست محیطی، حیات وحش و گردشگری.

مستند دیگر بنام کارگران گلی روایتی متفاوت از زندگی سه خانواده کارگر و حاشیه نشین کوره های آجر پزی و کوره دار (زابلی، افغانی و فارس)


گزارش تصویری آرشیو

حضور تماشایی
مراسم استقبال نمادین و گرامیداشت سالروز...
با تلاش راهداران شهرستان بیش از 500...

اطلاعیه های استان

مسیرهای راهپیمایی 22 بهمن در گلستان
راهپیمایی 22 بهمن
مسیرهای راهپیمایی 22 بهمن در گلستان
شورای هماهنگی سازمان تبلیغات اسلامی استان گلستان مسیر های راهپیمایی 22 بهمن در استان را اعلام کرد.
همه مدارس استان گلستان فردا تعطیل است
تعطیلی
همه مدارس استان گلستان فردا تعطیل است
روابط عمومی آموزش و پرورش گلستان: همه مدارس استان گلستان فردا تعطیل است روابط عمومی آموزش و پرورش گلستان همه مدارس این استان را فردا تعطیل اعلام کرد.
هشدار رييس مركز اطلاعات و كنترل ترافيك پليس راهور ناجا:
اطلاعیه
هشدار رييس مركز اطلاعات و كنترل ترافيك پليس راهور ناجا:
🚨🚨🚨مسافران امشب در محورهای برفی تردد نكنند 🚨🚨🚨9 محور اصلی هم‌اکنون مسدود است
مشاهده آرشیو