حمایت از کالای ایرانی | دوشنبه، ۲۸ خرداد ۱۳۹۷

کارگردان جوان گلستانی بر قله جشنواره ها. - نمایش محتوای خبر 2

 

 

اخبار سایت

کارگردان جوان گلستانی بر قله جشنواره ها.

کارگردان موفق

مرزبان با ساخت چندین مستند از جمله مستند وقتی گفتند نمی شود،عروس وامنان، من می مانم  توانست در چندین جشنواره هدهد های آن را از آن خود.کند.

وی در حال ساخت مستند برای بحران خلیج گرگان است.

فاطمه مرزبان متولد 1366 از سال 89 به عنوان تدوینگر وارد صدا و سیمای گلستان شد و بصورت حق الزحمه کار خود را شروع کرده است.

وی از سال 90 اولین مستند خود با عنوان وقتی گفتند نمی شودکه در اولین حضور خود در جشنواره توانست تندیس و جایزه بهترین فیلم سی ام جشنواره فیلم کوتاه تهران را کسب کند و دیپلم افتخار نخستین جشنواره فیلم کار را از آن خود کرد.

مقام دوم بخش مستند جشنواره دانشجویی صدا و سیما، نامزد بهترین مستند جشنواره عمار . کسب دیپلم افتخار بهترین سوژه را کسب کرد.

بهترین کارگردانی مستند نخستین جشنواره تخصصی بیتا راهیابی و شایسته تقدیر در 18  جشنواره تولیدات رادیویی و تلویزیونی مراکز استان ها  و وقتی گفتند نمی شود کاندید در دومین جشنواره بین الملی فیلم سلیمانیه شد.

مستند عروس وامنان 93-94 بهترین کارگردان در بخش اقتصاد مقاومتی دهمین جشنواره ملی فیلم کوتاه رویش، بهترین فیلم و دریافت فانوس بخش اقتصاد مقاومتی ششمین جشنواه فیلم عمار، بهترین کارگردان در جشنواره فیلم سنگر و جایزه بهترین کارگردانی برای چهارمین جشنواره بسیج 

مستند من می مانم کسب رتبه اول و دریافت تندیس زرین 47 جشنواره بین الملی فیلم رشد در بخش بین الملل، دریافت لوح هنری هشتمین جشنواره عمار وحضور در بخش 34 جشنواره بین الملل فیلم کوتاه تهران، شایسته تقدیر در 20 جشنواره تولیدات  رادیویی و تلویزیونی مراکز شد به هفتمین جشنواره فیلم حسنات که اسفندماه سال جاری برگزار می شود راه راه یافت،

فاطمه مرزبان در سال 92-93 به عنوان جوان برتر استان در بخش فرهنگی – هنری انتخاب شد.

مرزبان در حال حاضر در مرحله پیش تولید مستند خلیج گرگان(امید لی ایلات)دارد که در خصوص بحران است مستندی در حوزه محیط زیست و بحران آب خلیج گرگان با رویکردی مردم نگارانه می باشد. در مورد بحران کم آبی و بی آبی مناطق اطراف خلیج گرگان و صحبت های اهالی در این باره و همچنین این اثر امیدواری مردم منطقه برای احیاء خلیج گرگان را به تصویر می کشد از لحاظ زیست محیطی، حیات وحش و گردشگری.

مستند دیگر بنام کارگران گلی روایتی متفاوت از زندگی سه خانواده کارگر و حاشیه نشین کوره های آجر پزی و کوره دار (زابلی، افغانی و فارس)


گزارش تصویری آرشیو

فریاد تظلم خواهی مردم در گرگان طنین...
گردشگران 5 کشور جهان با حضور در...
مراسم قرآن به سر در علی آباد کتول ...

اطلاعیه های استان

مسیرهای راهپیمایی روز قدس
مسیرهای راهپیمایی روز قدس
مسیرهای راهپیمایی روز قدس
به گزارش خبر گزاری صدا وسیما، شورای فرهنگی تبلیغات اسلامی استان گلستان، از عموم مردم فهیم و بزگوار استان دعوت کرد که با حضور پرشور خود در راهپیمایی روز جهانی قدس در روز 18 خرداد برگ زرین دیگری در کتاب استکبار ستیزی و حمایت از مظلومین به نام خود به...
اطلاعیه مهم وزارت اطلاعات
اطلاعیه مهم وزارت اطلاعات
اطلاعیه مهم وزارت اطلاعات
اطلاعیه مهم وزارت اطلاعات ️در این ایام در صورت مشاهده فعالیت ها و یا اشخاص مشکوک به تروریست در هر محلی که هستید سریعا با شماره ۱۱۳ وزارت اطلاعات تماس بگیرید.
اجرای طرح ویژه امداد و حمل رایگان خودرو در جاده‌های کشور
سفر های نوروزی
اجرای طرح ویژه امداد و حمل رایگان خودرو در جاده‌های کشور
انجمن صنفی امداد خودرویی کشور در ایام نوروز طرح ویژه امداد و حمل رایگان خودرو در جاده‌های کشور اجرا می‌کند.  ‌رییس انجمن صنفی امداد خودرویی کشور در حاشیه سفر به استان هرمزگان گفت: این طرح برای نخستین بار از ۲۵ اسفند تا ۲۵ فرودین در سراسر...
مشاهده آرشیو