جهش تولید | چهارشنبه، ۸ بهمن ۱۳۹۹

12-5 - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

12-5

12-5


Loading the player...

به تهیه کنندگی محمد مهدی ناصری و کارگردانی روح ا... بنی عقیل و عباس رحیمی، مجری و نویسنده ایوب کلاهدوز، محقق شهده شاکر نژاد، تصویربرداری سمیه پاسندی و رضا صمدلویی، صدابرداری حمید فقفوری، گریم ابوالفضل مشهدی و تدوین مجتبی زاهدی تمسکنی پخش می شود.

اين برنامه به تهیه کنندگی محمد مهدی ناصری در ۳۰ قسمت ۴۰ دقیقه ای با ساختار گزارشی با حضور مدرسین حوزه و دانشگاه، کارشناسان سیاسی و حقوقی، مسئولین اجرایی، نظارت و بازرسی انتخابات به بررسی جايگاه انتخابات در كشور و حضور پرشور و مسئولانه ملت در مراحل مختلف انتخابات می پردازد.

يكی ديگر از آيتم های این برنامه آرم، وله، فتوکلیپ، گزارش مردمی موسیقی حماسی و صحبت های اقوام مختلف مردم، خواسته ها و توقعات آنان از نامزدهای انتخاباتی مطرح و  بررسی می شود.

" ۵-۱۲" در ۴۰ قسمت ۳۰ دقيقه ای در حال حاضر از ۰۹/۰۱/۹۶تا ۰۷/۰۲/۹۶ روزهای دوشنبه و چهارشنبه بازپخش آن روزهای سه شنبه و پنجشنبه و ازتاریخ  ۰۸/۰۲/۹۶ تا ۲۵/۰۲/۹۶ سه روز در هفته روزهای زوج و باز پخش آن روزهای فرد و از تاریخ ۲۶/۰۲/۹۶ تا ۲۸/۰۲/۹۶ در قالب دو برنامه ساعت ۲۰:۲۰ و باز پخش آن ساعت ۱۴:۰۰ به کارگردانی روح ا... بنی عقیل و عباس رحیمی، مجری و نویسنده ایوب کلاهدوز، محقق شهده شاکر نژاد، تصویربرداری سمیه پاسندی و رضا صمدلویی، صدابرداری حمید فقفوری، گریم ابوالفضل مشهدی و تدوین مجتبی زاهدی تمسکنی پخش می شود.

سال تولید: 96/1/17
آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.