آشنا نمودن مخاطبان و مسلمانان ترکمن زبان با نظرات و ایده های تکفیری ها  و تبیین انحرافات آنها از اسلام ، از اهداف اصلی تولید و پخش این برنامه می یاشد .در این برنامه تلاش می گردد با توجه به فعالیتهای وهابیون( تکفیری ها ) در آسیای مرکزی و بویژه ترکمنستان ، اطلاعات لازم در زمینه انحرافات این فرقه ضاله به مخاطبان منتقل گردد .در این زمینه نیز از مباحث روحانیون  برجسته و کارشناسان اهل سنت استفاده گردد.  عوامل برنامه عبارتنداز:تهیه کننده:لطیفه دوجی گوینده:سارا سوقی  نویسنده : اراز محمد خرمالی گزارشگر : هوشنگ حنفی

  شبهای ایران عنوان برنامه ایست که هرشب از صدای مرکز گلستان پخش می شود.این برنامه به صورت زنده و به مدت 90 دقیقه به سفارش امور صدای استان ها تولید می گردد.در هر شب از ماه تهیه این برنامه به عهده یکی از استانها می باشد.این برنامه  ساعت 12:30 دقیقه بامداد یکشنبه توسط همکاران گلستان تولید و از مراکز صدای همه استانهای پخش شده است.این تاریخ به صدای مرکز گلستان اختصاص داشته است.عوامل تهیه این برنامه تهیه کننده :حمید کاویانی،گوینده:ارمغان سرایداری،نویسنده :شهده شاکری نژاد،صدابردار:سمیه آسوده و صدابرداران:مینا رهروان،عباس رسول ابادی و مرضیه اسدی هستند.    

برنامه عصرگاهی گلستانه در تابستان 93 روزهای دوشنبه ساعت 17 الی 18 تقدیم شنوندگان رادیو گلستان می شود. در طی این برنامه مهمان طنز پرداز به اجرای قطعات شاد و خنده دار می پردازد.آیتم های گزارش-طنز -مسابقه–تلفن های مردمی از بخش های این برنامه می باشد. معرفی آداب ورسوم وموسیقی های محلی ،معرفی مشاغل -معرفی ورزشکاران نمونه در استان -مسابقه -آیتم ویژه سال در این برنامه شنیده می شود. اهمیت این برنامه در اینست که با توجه به اینکه گلستان منطقه کشاورزی می باشد بعد از تلاش روزانه شنیدن یک برنامه شاد و مفرح خستگی را از تن بیرون می کند. همچنین با توجه به درگیری روزانه مردم در زندگی و دغدغه های موجود در کنار شاد بودن باید آرامش عاطفی نیز در برنامه حاکم باشد. عوامل برنامه گلستانه دو شنبه ها . تهیه کننده و نویسنده :مجتبی طالبی، گوینده:ارمغان سرایداری ،گزارشگر : زهرا برزگرخاندوزی،صدابردار:فندرسکی و طنز پرداز:مسلم اسماعیلی می باشند.

پخش سری جدید کوی نوجوانی شروع شده است.کوی نوجوانی برنامه ویژه نوجوانان خوب و پرتلاش گلستانی ست که در از شهریور 93 روزهای پنج شنبه  ساعت 30: 16 دقیقه صبح پخش میشود.در هر برنامه گزارشگر برنامه به صورت مستند به سراغ یکی از نوجوانان موفق و نمونه گلستان می رود و او را طور کامل با گفتگویی صمیمی معرفی میکند.دراین برنامه نوجوانان فعال و زحمت کش در زمینه ورزش فوتبال معرفی شده اند.تهیه کننده و نویسنده:سمانه برزگر و گزارشگر : خانم اسدی ، صدابردار :مجید کریمی،گوینده:رایجی .                    

اجتماعی-اقتصادی
پازل انرژی

تعداد بازديد:43

ایران ما

تعداد بازديد:44

حدیث دوست

تعداد بازديد:73

دين و معارف اسلامی
نسیم وصل

تعداد بازديد:75

از قطره تا دریا

تعداد بازديد:40

گذری بر روایات

تعداد بازديد:41

آیینه زمان (دفاع مقدس)

تعداد بازديد:375

مشاهیر استان

تعداد بازديد:199

علمی و آموزشی
شهر یادگار

تعداد بازديد:52

طنین هنر

تعداد بازديد:127

نمایش کوتاه

تعداد بازديد:191

طنز و سرگرمی
نغمه های سرزمین من

تعداد بازديد:35

گلستانه سه شنبه ها

تعداد بازديد:146

ساعت خشی

تعداد بازديد:185

مسابقات صدا
اسامی برندگان مسابقه

نظر شما درباره برنامه های راديو مركز گلستان چيست؟

شما قبلا به اين موضوع رای داده ايد.با تشكر
روستا به روستا
17:50‏
ساعت جوانی
18:00‏
رندانه
18:45‏
گلستانه شنبه ها
19:00‏
حماسه جاوید
20:00‏
داستان یک زندگی
20:30‏
با خطیبان
21:00‏
ساعت به وقت ماه
21:30
‏ شب بخیر کوچولو
21:35‏
با کاروان عاشورا
21:40‏
ساعت به وقت ماه
22:00‏
قصه شب
23:00
پیرغلامان
23:30
ارتباط با واحد صدای مرکز گلستان
هماهنگي صدا 01732548512
ارتباطات راديوئي 01732162100
شماره پیامک واحد صدا  300001368