برنامه نجوای نیاز برنامه ای است که پیش از اذان صبح به افق گرگان و هنگام سحر در ماه مبارک رمضان پخش می شود . در این برنامه به اهمیت ماه رمضان و استقبال از نماز صبح و روزه داری پرداخته می شود. دعا و تواشیح و تفسیر قرآن و سخنرانی و تلاوت قرآن و اذان از آیتم های مختلف این برنامه است.  این برنامه  هر روز ساعت 2 بامداد با رویکرد تبلیغ وترویج فرهنگ ومعارف اسلامی با موضوعات گوناگون مذهبی در پیش از اذان صبح ماه رمضان  تقدیم شنوندگان رادیو گلستان  خواهد شد. در این برنامه تلاش می شود تا دلهای مخاطبان را برای استقبال از لحظه های نورانی اذان صبح  آماده گرداند.این برنامه توسط گروه معارف رادیو گلستان تولید شده است.عوامل این برنامه تهیه کننده: طالبی ،گزارشگر :رسول آبادی،صدابردار:کریمی ،صادقی ،گوینده:رستمی و یوسفی  هستند.  

  راز و نیاز ویژه برنامه اذان ظهر در رادیو گلستان است.این برنامه هر روز به مدت 45 دقیقه با رویکرد تبلیغ وترویج فرهنگ ومعارف اسلامی با موضوعات گوناگون مذهبی تقدیم شنوندگان رادیو گلستان  می شود.  در ماه مبارک رمضان به موضوعات مرتبط با روزه و قرآن و خدا می پردازد. در این برنامه تلاش می شود که برای استقبال از لحظه های نورانی اذان ظهر  دلهای مخاطبان را آماده سازد.گزارش از اقوام و معرفی مشاهیر گلستان ،مساجد،اماکن مذهبی ،امام زادگان استان از بخش های مختلف این برنامه است.در فواصل رادیویی این برنامه از مداحی پیرغلامان و ذاکران اهل بیت استان استفاده می شود.دین ، امید و آگاهی بخشی مذهبی از محور های اصلی این برنامه است.ترغیب به نماز خواندن و یا خدا از اهداف کلی برنامه راز و نیاز میباشد.زمان پخش این برنامه در بهار 93 هر روز ساعت 12:30 می باشد .عوامل این برنامه  تهیه کننده :صوفی و صدابردار: بسطامی و گوینده : رستمی و نوری هستند.      

برنامه از نگاه سالکان در ماه مبارک رمضان  برنامه ای است با موضوعیت معارف و دین ، که هر روز از ساعت 4:30 تا  5 صبح تقدیم شنوندگان رادیو گلستان میشود.کارشناس و سخنران مذهبی این برنامه درمورد  فضیلت و آداب ماه مبارک رمضان  صحبت می کنند.سخنران این برنامه آیت ا... معبودی گرگانی این برنامه در گروه معارف و با همکاری آقای طالبی ،خانم سرایداری و آقای نوچمنی تولید شده است.  

برنامه تا آسمان برنامه ای است که پیش از اذان مغرب به افق گرگان پخش می شود .در این برنامه به ماه رمضان و استقبال از نماز و افطار به همراه کارشناسی و تفسیر دعاهای هر روز پرداخته می شود.   این برنامه  هر شب ب با رویکرد تبلیغ وترویج فرهنگ ومعارف اسلامی با موضوعات گوناگون مذهبی در هنگام اذان مغرب ماه رمضان  تقدیم شنوندگان رادیو گلستان  خواهد شد.   د ر این برنامه تلاش می شود که دلهای مخاطبان را برای استقبال از لحظه های نورانی اذان مغرب  آماده سازد.این برنامه توسط گروه معارف رادیو گلستان تولید شده است..عوامل این برنامه تهیه کننده: صوفی ،گزارشگر :رسول آبادی،صدابردار:بسطامی،گوینده:رستمی هستند.    

اجتماعی-اقتصادی
نمایش ویژه ماه رمضان

تعداد بازديد:67

خانه ما(ویژه رمضان)

تعداد بازديد:89

بچه ها سلام

تعداد بازديد:253

دين و معارف اسلامی
از نگاه سالکان

تعداد بازديد:73

تا آسمان(ویژه افطار)

تعداد بازديد:56

ساحل نیاز

تعداد بازديد:230

راز و نیاز

تعداد بازديد:85

داستان یک زندگی(عنصر)

تعداد بازديد:278

علمی و آموزشی
طنز و سرگرمی
مسابقات صدا
اسامی برندگان مسابقه

نظر شما درباره برنامه های راديو مركز گلستان چيست؟

شما قبلا به اين موضوع رای داده ايد.با تشكر
صدای آبادی
19:00
تا آسمان
19:30
زلال جاری
20:04
تامین پخش
20:00
یک حکایت یک مثل
20:15
داستان یک زندگی
20:30
خبرسراسری
21:00
شب بخیر ماه کوچولو
21:37
تامین پخش
21:50
طبیعت حکیم
23:30
ارتباط با واحد صدای مرکز گلستان
هماهنگي صدا 01715548512
ارتباطات راديوئي 01712162100
شماره پیامک واحد صدا  300001368