شبهای ایران عنوان برنامه ایست که هرشب از صدای مرکز گلستان پخش می شود.این برنامه به صورت زنده و به مدت 90 دقیقه به سفارش امور صدای استان ها تولید می گردد.در هر شب از ماه تهیه این برنامه به عهده یکی از استانها می باشد.این برنامه  ساعت 12:30 دقیقه بامداد یکشنبه توسط همکاران گلستان تولید و از مراکز صدای همه استانهای پخش شده است.این تاریخ به صدای مرکز گلستان اختصاص داشته است.عوامل تهیه این برنامه تهیه کننده :حمید کاویانی،گوینده:ارمغان سرایداری،نویسنده :شهده شاکری نژاد،صدابردار:سمیه آسوده و صدابرداران:مینا رهروان،عباس رسول ابادی و مرضیه اسدی هستند.    

برنامه عصرگاهی گلستانه در تابستان 93 روزهای دوشنبه ساعت 17 الی 18 تقدیم شنوندگان رادیو گلستان می شود. در طی این برنامه مهمان طنز پرداز به اجرای قطعات شاد و خنده دار می پردازد.آیتم های گزارش-طنز -مسابقه–تلفن های مردمی از بخش های این برنامه می باشد. معرفی آداب ورسوم وموسیقی های محلی ،معرفی مشاغل -معرفی ورزشکاران نمونه در استان -مسابقه -آیتم ویژه سال در این برنامه شنیده می شود. اهمیت این برنامه در اینست که با توجه به اینکه گلستان منطقه کشاورزی می باشد بعد از تلاش روزانه شنیدن یک برنامه شاد و مفرح خستگی را از تن بیرون می کند. همچنین با توجه به درگیری روزانه مردم در زندگی و دغدغه های موجود در کنار شاد بودن باید آرامش عاطفی نیز در برنامه حاکم باشد. عوامل برنامه گلستانه دو شنبه ها . تهیه کننده و نویسنده :مجتبی طالبی، گوینده:ارمغان سرایداری ،گزارشگر : زهرا برزگرخاندوزی،صدابردار:فندرسکی و طنز پرداز:مسلم اسماعیلی می باشند.

پخش سری جدید کوی نوجوانی شروع شده است.کوی نوجوانی برنامه ویژه نوجوانان خوب و پرتلاش گلستانی ست که در از شهریور 93 روزهای پنج شنبه  ساعت 30: 16 دقیقه صبح پخش میشود.در هر برنامه گزارشگر برنامه به صورت مستند به سراغ یکی از نوجوانان موفق و نمونه گلستان می رود و او را طور کامل با گفتگویی صمیمی معرفی میکند.دراین برنامه نوجوانان فعال و زحمت کش در زمینه ورزش فوتبال معرفی شده اند.تهیه کننده و نویسنده:سمانه برزگر و گزارشگر : خانم اسدی ، صدابردار :مجید کریمی،گوینده:رایجی .                    

گنجینه ادب ،این برنامه از برنامه های کارشناسی – تولیدی  رادیو ترکمنی برونمرزی می باشد . در این برنامه هزار سال شعر فارسی به لحاظ صنایع لفظی و معنوی مورد بررسی قرار می گیرد . کارشناس این برنامه آقای یوسف سقالی که خود سالهاست در حئزه فرهنگ و ادبیات فارسی قلمفرسایی می کند ، بر این باور است که هزار سال شعر فارسی هزار سال آرشیو شکوه و عظمت فرهنگ و هنر ایرانی است همینطور شناسنامه تاریخ فرهنگ ، خواستگاه مادی ، معنوی و تولید اندیشه ایرانی است که در قالب داستان و شعر در طول هزار سال فرصت بروز یافته است .این برنامه که روز های پنجشنبه از ساعت 23:25 الی 23:45  از رادیو ترکمنی پخش می شود شنوندگان بسیاری دارد . کارشناس : یوسف سقالی تهیه کننده : احمد قرنجیک گوینده : بی بی زلیخا کر صدابردار : عاصمه سادات میرسیدی                          

اجتماعی-اقتصادی
آیینه زمان

تعداد بازديد:51

کارآفرینان

تعداد بازديد:51

دين و معارف اسلامی
مستند یارا

تعداد بازديد:14

مستند یارا

تعداد بازديد:38

خورشید غدیر

تعداد بازديد:117

آیینه زمان (دفاع مقدس)

تعداد بازديد:296

مشاهیر استان

تعداد بازديد:84

پنج دری

تعداد بازديد:102

علمی و آموزشی
نمایش کوتاه

تعداد بازديد:96

مسابقه مشاعره

تعداد بازديد:103

طنز و سرگرمی
ساعت خشی

تعداد بازديد:83

آوای اقوام

تعداد بازديد:221

صبح و نشاط (ویژه رمضان)

تعداد بازديد:305

مسابقات صدا
اسامی برندگان مسابقه

نظر شما درباره برنامه های راديو مركز گلستان چيست؟

شما قبلا به اين موضوع رای داده ايد.با تشكر
بچه ها ی گلستان
06:30
گلستان سلامpromo
06:55
خبر سراسري
07:00
خبر سراسري
08:00
مسابقه بهترینها
08:35
با شهرستانها
09:00
خبراستان
10:00
خبراستان
11:00
ارتباط با واحد صدای مرکز گلستان
هماهنگي صدا 01732548512
ارتباطات راديوئي 01732162100
شماره پیامک واحد صدا  300001368