گنجینه ادب ،این برنامه از برنامه های کارشناسی – تولیدی  رادیو ترکمنی برونمرزی می باشد . در این برنامه هزار سال شعر فارسی به لحاظ صنایع لفظی و معنوی مورد بررسی قرار می گیرد . کارشناس این برنامه آقای یوسف سقالی که خود سالهاست در حئزه فرهنگ و ادبیات فارسی قلمفرسایی می کند ، بر این باور است که هزار سال شعر فارسی هزار سال آرشیو شکوه و عظمت فرهنگ و هنر ایرانی است همینطور شناسنامه تاریخ فرهنگ ، خواستگاه مادی ، معنوی و تولید اندیشه ایرانی است که در قالب داستان و شعر در طول هزار سال فرصت بروز یافته است .این برنامه که روز های پنجشنبه از ساعت 23:25 الی 23:45  از رادیو ترکمنی پخش می شود شنوندگان بسیاری دارد . کارشناس : یوسف سقالی تهیه کننده : احمد قرنجیک گوینده : بی بی زلیخا کر صدابردار : عاصمه سادات میرسیدی                          

سقوط بی صدا عنوان برنامه ای است زنده و تولید صدای مرکز گلستان، که به موضوع اعتیاد می پردازد. زمان پخش این برنامه روزهای شنبه و سه شنبه ساعت 19:35 می باشد. این برنامه با تهیه گزارش از مراکز بازپروری و زندانهای استان ، کارشناسان بهزیستی و خانواده های زندانیان و همچنین مسولین استان به صدماتی که مواد مخدر به استان می زند می پردازد و افراد به خصوص جوانان را در خصوص عواقب و خطرات مصرف مواد مخدر هشدار می دهد همچنین  تلاش می کند از گسترش اعتیاد در جامعه پیشگیری کند.اهداف این برنامه ارتقاء ابعاد هویتی جوانان و توسعه کمی و کیفی برنامه های مربوط به دوره جوانی، مقابله با انواع مظاهر تهاجم فرهنگی، شناسایی و معرفی شیوه ها و ابزارها و اشکال مختلف می باشد.عوامل این برنامه تهیه کننده :حمید کاویانی،گوینده:مریم ملانوروزی،صدابردار:مجید کریمی،ارتباطات : علیرضا پیشکار هستند.    

  یکی از برنامه های بومی محلی و شنیدنی شبکه رادیویی گلستان برنامه گشت و گذار هست. زمان پخش این برنامه جمعه ها ساعت 16 عصرمخاطبان با شنیدن این برنامه هرهفته به نقطه خاصی از استان گلستان سفر میکنند و با فرهنگ و آداب و رسوم و مکانهای گردشگری آن منطقه آشنا میگردند. این مسابقه به منظور رقابت در زمینه های اطلاعات عمومی و استان شناسی در سه گروه دو نفره برگزار می شود  یک بخش از این مسابقه درباره ضرب المثل های استانی-یک بخش درباره موسیقی های استان-یک بخش درباره سوالات استانی و یک بخش درباره روستاهای استان می باشد.در این برنامه گزارشگر برنامه به روستای کرد آباد در شهرستان علی آباد کتول سر زده است.عوامل برنامه تهیه کننده و نویسنده :سونیا سعادت فر گویندگان : مریم ملانوروزی و سعید خرسندی  هستند.    

    افق روشن عنوان برنامه ایست رادیویی که با هدف معرفی کارافرینان استان گلستان تولید میشود. زمان پخش این برنامه هر روز در ساعت 6:30 دقیقه صبح می باشد. همچنین این  برنامه به معرفی مشاغل خانگی  استان گلستان  می پردازد،با توجه به اینکه استان گلستان از نعمات طبیعی خدادادی مختلف ومتنوعی تشکیل شده است منابع درآمدی متنوعی هم دارد که در این برنامه سعی می شود قابلیت های اقتصادی معرفی شوند دوستان شنونده با شنیدن این برنامه با افراد نخبه اقتصادی گلستان مانند کشاورزان نمونه،دامداران نمونه،صنعتگران و تولید کننده گان نمونه آشنا میشوند. این برنامه به معرفی دکترحسین رحمانی تولید کننده داروهای ویژه دامداری ها اختصاص دارد.عوامل این برنامه  تهیه کننده:سونیا سعادت فر و گزارشگر:عباس رسول  آبادی ،زهرا برزگر خاندوزی و  صدابردار :مجید کریمی هستند.

اجتماعی-اقتصادی
سقوط بی صدا

تعداد بازديد:162

مسابقه گل گشت

تعداد بازديد:133

افق روشن

تعداد بازديد:132

دين و معارف اسلامی
سرچشمه زلال معرفت

تعداد بازديد:40

حریم حسن

تعداد بازديد:27

شبهای ایران

تعداد بازديد:43

گلستانه دوشنبه ها

تعداد بازديد:61

گنجینه ادب

تعداد بازديد:88

علمی و آموزشی
اندیشه های ناب

تعداد بازديد:57

کوی نوجوانی

تعداد بازديد:77

پیام

تعداد بازديد:108

طنز و سرگرمی
آوای اقوام

تعداد بازديد:134

صبح و نشاط (ویژه رمضان)

تعداد بازديد:233

مسابقات صدا
اسامی برندگان مسابقه

نظر شما درباره برنامه های راديو مركز گلستان چيست؟

شما قبلا به اين موضوع رای داده ايد.با تشكر
صدای آبادی
19:00
تا آسمان
19:30
زلال جاری
20:04
تامین پخش
20:00
یک حکایت یک مثل
20:15
داستان یک زندگی
20:30
خبرسراسری
21:00
شب بخیر ماه کوچولو
21:37
تامین پخش
21:50
طبیعت حکیم
23:30
ارتباط با واحد صدای مرکز گلستان
هماهنگي صدا 01715548512
ارتباطات راديوئي 01712162100
شماره پیامک واحد صدا  300001368