حمایت از کالای ایرانی | جمعه، ۲۶ مرداد ۱۳۹۷

نمایش محتوای خبر 2

 

 

اخبار سایت

تجلیل از خبرنگاران و برگزیدگان جشنواره های مختلف صدا و سیمای گلستان

تجلیل

به گزارش روابط عمومی صدا و سیما، مدیر کل صدا وسیما در این مراسم با اشاره به دشمنی 40 ساله دشمنان با انقلاب افزود: در این برهه تاریخی که همه به دنبال ضربه زدن به انقلاب اسلامی هستند همه باید در کنار هم باشیم.

عبدالحسینی افزود: رسالت صدا وسیما در این پیچ تاریخی از گذشته حساس تر شده وباید امید وانگیزه تلاش را در جامعه شکوفا کنیم.

وی تاکید کرد: هر چند با همه تلاش های دشمنان قسم خورده انقلاب این مردم با همت بالای خود در مقابل آنها ایستاده اند ولی در این برهه تاریخی باید نشان دهیم که همچنان پای انقلاب خود ایستاده ایم و با وجود رقبای زیاد اعتبار رسانه ملی پابرجاست و این رسانه مردم پسند اثرگذاری های بی بدیل در جامعه دارد.

مدیر کل صدا وسیما گلستان در ادامه با اشاره به فعالیت معاونت خبر گفت: در یکسال گذشته همکاران این معاونت برای به تصویر کشیدن رویدادهای مختلف از جمله جشن ها وغم ها وشادی های زحمات فراونی را کشیده اند و ثمره آن را در جشنواره های مختلف دیده ایم .

عبدالحسینی ابراز امیدواری کرد تا این تلاش ها در سال 97 ادامه دار باشد وبتوانیم به وظیفه خود که اطلاع رسانی دقیق است به درستی عمل کنیم .

در پایان این مراسم از خبرنگاران و برگزیدگان پرتلاش صدا و سیمای مرکز تجلیل و قدردانی شد.

 

 


گزارش تصویری آرشیو

خطر خشکسالی شالیزارهای شرق استان گلستان
مسابقات بسکتبال نوجوانان غرب آسیا با...

خبر ورزشی

گزارش تصویری
خطر خشکسالی شالیزارهای شرق استان گلستان

کم آبی

گزارش تصویری

اطلاعیه های استان

تغییر ساعت کاری ادارات گلستان
تغییر ساعت کاری ادارات گلستان
با هدف کمک به کاهش مصرف برق در استان ؛ ادارات استان از فردا (یکشنبه 10 تیر) یک ساعت زودتر آغاز و همینطور یک ساعت زودتر تمام می شود. به گزارش خبرگزاری صداوسیما ی مرکز گلستان ؛ معاون هماهنگی و امور اقتصادی استاندار گلستان گفت:...
افزايش دما تا 45 درجه در گلستان از جمعه
افزايش دما تا 45 درجه در گلستان از جمعه
افزايش دما تا 45 درجه در گلستان از جمعه
به گزارش خبرگزاری صداوسیما ی مرکز گلستان و بر اساس اعلام هواشناسی گلستان؛ روند افزایشی دما از فردا - جمعه، گاهی با وزش به نسبت شدید باد آغاز می شود و تا اواسط هفته آینده ادامه دارد. در این مدت، بیشینه دمای هوای مناطق مختلف استان به 45 درجه...
مسیرهای راهپیمایی روز قدس
مسیرهای راهپیمایی روز قدس
مسیرهای راهپیمایی روز قدس
به گزارش خبر گزاری صدا وسیما، شورای فرهنگی تبلیغات اسلامی استان گلستان، از عموم مردم فهیم و بزگوار استان دعوت کرد که با حضور پرشور خود در راهپیمایی روز جهانی قدس در روز 18 خرداد برگ زرین دیگری در کتاب استکبار ستیزی و حمایت از مظلومین به نام خود به...
مشاهده آرشیو