حمایت از کالای ایرانی | دوشنبه، ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷

نمایش محتوای خبر 2

 

 

اخبار سایت

دیدار امام جمعه شهردلند با مدیر کل صدا و سیمای گلستان

دیدار

به گزارش روابط عمومی صدا و سیما، مدیرکل صداوسیما در این دیدار توجه ویژه به وحدت وهمبستگی بین مسلمانان را از اولویت های اصلی رسانه ملی عنوان و خاطرنشان کرد: در طرح مباحث دینی تاکید بر اشتراکات مورد توجه جدی برنامه های صداو سیما است.

عبدالحسینی در این دیدار با اشاره به سبقه تاریخی این شهر و خدمات زیاد مردم ولایتمدار گلستان به نظام اسلامی، یکی از محورهای حرکت رسانه ملی و استانی را انعکاس توانمندیهای بالقوه و امکانات وبهره مندیهای مناطق مختلف بمنظور توسعه متوازن بیان نمود.

وی وجود نیروی انسانی مستعد، صنایع مختلف تولیدی،کشاورزی و... را از مهمترین استعدادهای بالقوه و بالفعل این شهر دانست و افزود: باید با تعامل بیشتر زمینه را جهت توسعه بیش از پیش شهر دلند را محیا کرد.

مدیرکل صداوسیمای در پایان اشاره ای به تهیه ویژه برنامه های فرهنگی، دینی و مذهبی مرکز داشت و  افزود: مستند سرداران و شهدای مدافع حرم استان، برنامه های تولیدی برای معرفی گردشگری واقتصاد استان، ایجاد وحدت بین اقوام و مذاهب و برنامه های اجتماعی با رویکرد ایجاد شور و نشاط در جامعه در صداوسیمای  استان در حال تولید است.

در ادامه امام جمعه شهردلند ضمن قدردانی از موفقیت های چشمگیر صداوسیمای گفت: برنامه های صداوسیمای بویژه در حوزه های معارفی و مناسبتی همچون برنامه های نوروز، مبعث رسول اکرم (ص) و...از محتوای خوبی برخوردار بوده و است و برای همکاری بیشتر با صداوسیمای  استان اعلام آمادگی کرد.

حجت الاسلام والمسلمین کیایی گفت: صداوسیمای مرکز گلستان در دوره مدیریت جدید برای غنی بخشی به برنامه ها قدم های اساسی برداشته است.

وی در ادامه با بیان اینکه دشمنان می خواهند در بنیان خانواده ها تزلزل ایجاد کنند افزود: توجه بیش از پیش به آداب و رسوم و فرهنگ مردم منطقه می تواند نقش بسزایی در استحکام بخشی به بنیان خانواده ها داشته باشد و بخشی از آداب و رسوم منطقه هم که به دست فراموشی سپرده شده بایستی دوباره احیا شود.

امام جمعه شهردلند تولید و پخش برنامه های دین و اخلاق محور را نقطه قوت رسانه ملی و استانی دانست .

 


گزارش تصویری آرشیو

مراسم استقبال و وداع با پیکر مطهر...
شهرستان مراوه تپه یکی از محروم ترین...

بحران آب درگلستان

گزارش تصویری
رقص خنجر قوم ترکمن همزمان با نو بهار...

در نوروزگاه فاضل آباد

گزارش تصویری

اطلاعیه های استان

اجرای طرح ویژه امداد و حمل رایگان خودرو در جاده‌های کشور
سفر های نوروزی
اجرای طرح ویژه امداد و حمل رایگان خودرو در جاده‌های کشور
انجمن صنفی امداد خودرویی کشور در ایام نوروز طرح ویژه امداد و حمل رایگان خودرو در جاده‌های کشور اجرا می‌کند.  ‌رییس انجمن صنفی امداد خودرویی کشور در حاشیه سفر به استان هرمزگان گفت: این طرح برای نخستین بار از ۲۵ اسفند تا ۲۵ فرودین در سراسر...
مسیرهای راهپیمایی 22 بهمن در گلستان
راهپیمایی 22 بهمن
مسیرهای راهپیمایی 22 بهمن در گلستان
شورای هماهنگی سازمان تبلیغات اسلامی استان گلستان مسیر های راهپیمایی 22 بهمن در استان را اعلام کرد.
همه مدارس استان گلستان فردا تعطیل است
تعطیلی
همه مدارس استان گلستان فردا تعطیل است
روابط عمومی آموزش و پرورش گلستان: همه مدارس استان گلستان فردا تعطیل است روابط عمومی آموزش و پرورش گلستان همه مدارس این استان را فردا تعطیل اعلام کرد.
مشاهده آرشیو