جهش تولید | شنبه، ۸ آذر ۱۳۹۹

بررسی راهکارهای افزایش تعامل و همکاری دانشگاه های استان با صدا و سیمای گلستان - نمایش محتوای خبر 2

 

 

اخبار سایت

بررسی راهکارهای افزایش تعامل و همکاری دانشگاه های استان با صدا و سیمای گلستان

بررسی راهکارهای افزایش تعامل و همکاری دانشگاه های استان با صدا و سیمای گلستان


تعامل

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای گلستان، در این نشست که در سالن اجتماعات صدا و سیما برگزار شد ، مدیر کل صدا وسیمای گلستان در ابتدای این جلسه با تبریک دهه فجر و سالروز پیروزی انقلاب اسلامی خاطر نشان کرد: بزرگی و عظمت این پیروزی که بحق از عنایات باریتعالی بوده و باعث خوشحالی حضرت امام (ره) و مردم گردید .

عبدالحسینی با اشاره به اینکه جمهوری اسلامی ایران بر پایه تفکر دینی و تمدن اسلامی بنا گردیده است با تاکید بر اهمیت و تأثیر دانشگاه ها در جامعه افزود: هیچ جامعه ای توسعه نمی یابد مگر اینکه دانشگاهی توسعه یافته داشته باشد.

وی با اشاره به توسعه کمّی دانشگاه ها بر بهره گیری از ظرفیت صدا و سیما در تبیین نقش دانشگاه ها در جامعه و ارتقاء دانشگاه ها در حوزه های علمی و فرهنگی تاکید کرد.

مدیرکل صدا و سیمای مرکز گفت: در تلاش هستیم با همکاری و تعامل لازم با مراکز دانشگاهی استان تولید برنامه‌های مشارکتی با همکاری دانشگاهها را در استان افزایش دهیم.

عبدالحسینی در پایان  طی توضیحاتی هدف از برگزاری جلسات اتاق فکر را که منتج به امر برنامه سازی در مرکز و در حوزه های مختلف برنامه سازی می شود را مفید دانست و آنرا عاملی بر ایجاد تعامل نزدیک بین مردم و صداو سیما عنوان کرد.

در ادامه رئیس نهاد رهبری در دانشگاه های استان در این جلسه با تاکید بر تعامل و همکاری بین دانشگاهها و صدا و سیما گفت: شبکه استانی زبان گویای مردم استان است و نقش بزرگی در ارتقاء فرهنگ و هویت بخشی به جامعه دارد.

حجت الااسلام و المسلمین مازندرانی افزود: باید با برنامه ریزی اساسی و با همکاری و همفکری دانشگاهیان و اهالی رسانه ملی در جهت کاهش آسیب های اجتماعی و جلوگیری از یاس و ناامیدی و ترویج امید و نشاط در جامعه تلاش کرد.

وی با بیان اینکه کار صدا و سیما اقتصادی نیست، بلکه فرهنگی است، اظهار کرد: با این حال باید وارد برنامه‌های مشارکتی شویم و با انعکاس فعالیتهای علمی و فرهنگی دانشگاه کمک حالی برای دانشگاه در به جا انداختن علم و فرهنگ در جامعه باشیم.

در این نشست همچنین، حاضرین در خصوص راهکارهای افزایش همکاری و تعامل بین دانشگاهها و صدا و سیما نظرات خود را بیان نمودند.

 

 

 

 

 

آدرس کوتاه :


گزارش تصویری آرشیو

بمناسبت هفته بسیج / سازمان بسیج مهندسین...
برخی صاحبان املاک تجاری با بخشش اجاره...
بسیج ابتکار بزرگ امام خمینی (ره) برای...

اطلاعیه های استان

ثبت نام وام معیشتی کرونا/مراقب کلاهبرداری با ترفند وام کرونا باشید!
ثبت نام وام معیشتی کرونا/مراقب کلاهبرداری با ترفند وام کرونا باشید!
برای دریافت وام معیشتی نیاز به ثبت نام درهیچ وب‌سایت، مراجعه حضوری به بانک ها و سازمان های دولتی نیست و تنها کافیست سرپرست خانوار کد ملی خود را به شماره 6369 ارسال نماید.
جزییات فعالیت ادارات در هفته آینده توسط استاندار گلستان/ ادارات تعطیل نیست
جزییات فعالیت ادارات در هفته آینده توسط استاندار گلستان/ ادارات تعطیل نیست
استاندار گلستان گفت: در خصوص تعطیلی کامل ادارات هیچ دستورالعملی ابلاغ نشده و ادارات تعطیل نیست اما از حداقل ممکن نیرو استفاده خواهد شد.
پیام تسلیت آیت اله نورمفیدی در پی شهادت دانشمند هسته ای
پیام تسلیت آیت اله نورمفیدی در پی شهادت دانشمند هسته ای
نماینده ولی فقیه در گلستان در پیامی شهادت دانشمند هسته ای کشورمان دکتر محسن فخری زاده را تسلیت گفت.
مشاهده آرشیو