حمایت از کالای ایرانی | یک‌شنبه، ۱ مهر ۱۳۹۷

دیدارائمه جمعه استان با مدیرکل صدا و سیمای گلستان - نمایش محتوای خبر 2

 

 

اخبار سایت

دیدارائمه جمعه استان با مدیرکل صدا و سیمای گلستان

دیدار

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای گلستان، در این دیدار مدیرکل صدا و سیمای استان ضمن خیر مقدم و تبریک عید مبعث با ارائه گزارشی از فعالیت ها و اقدامات انجام شده این مرکز در سال گذشته، مهمترین رسالت این رسانه محلی را برنامه سازی جهت جذب حداکثری مخاطب بیان کرد.

عبدالحسینی در ادامه افزود: با برنامه ریزی های انجام شده در سال جدید تلاش می شود تا برنامه سازی ها در جهت رفع نیاز و جذب مخاطب تولید شود و خواستار همکاری گسترده و همه جانبه در راستای رشد سطح فرهنگ و تعالی استان گلستان شد.

وی بیان داشت : امروز همه ی استانها شبکه ی مستقل دارند و تا حدود زیادی در جذب مخاطب موفقیت کسب کردند ولی به تعبیر رهبر امروز در دنیا جنگ تمام عیار رسانه ای وجود دارد و با تولد شبکه ها ی اجتماعی اتفاقات جدید ی رقم خورده است.

مدیرکل صدا و سیمای گلستان با اشاره به فعالیت شبانه روزی کارکنان رسانه ملی در دفاع از ارزشها و فرهنگ اسلامی و ایرانی کشورمان افزود: در این مسیر دشوار و جبهه حساس تقابل با جنگ نرم و تهاجم فرهنگی دشمنان دقت نظر و نقد منصفانه عموم مخاطبان بویژه ائمه جمعه نقش مهمی در غنای محتوایی برنامه های مختلف دارد.

عبدالحسینی تصریح کرد : ما با وجود امکانات محدود توانستیم از ابتدای دهه ی فجر هر شب دریکی از شهرستان های استان برنامه اجرا نماییم و بازخوردهای خوبی هم از رضایت مردم داشتیم .
وی در پایان گفت: صدا و سیما در توزیع منابع مالی و اعتباری مظلوم واقع شده چرا که در بودجه سال 97 اکثر دستگاهها با افزایش بودجه همراه بودند ولی صدا و سیما تنها با مجموع اعتبارات جاری یک درصد افزایش داشته است و در چنین شرایطی برای تولیدات فاخر و اثر گذار نیازمند اعتبارات بیشتر و حمایت مسئولین هستیم.

در ادامه رئیس دفتر شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان با قدردانی از تلاش شبانه روزی کارکنان صدا و سیما در تولید برنامه های متنوع در تعطیلات نورز گفت: در این ایام نیروهای صدا و سیمای با تلاش زیاد اوقات مردم را به خوبی پر کردند و به موقع اطلاع رسانی کردند.

حجت الاسلام والمسلمین عامری، به نقش و جایگاه رسانه در مدیریت افکار عمومی اشاره کرد و گفت: رسانه ها نقش بسزایی در روشنگری افکار جامعه دارند با تاکید بر ظرفیت های نماز جمعه در افکار عمومی و جاذبه های آن برای مردم، خواستار معرفی نماز جمعه با برنامه ریزی فرهنگی و هنری در برنامه های صدا و سیمای مرکزگلستان شد.

امام جمعه شهرستان گنبد گفت : با توجه به اینکه امروز صدا و سیما بیشترین پا منبری را دارد یعنی خداوند در حق شما لطف کرده و رسالت را بر عهده ی شما گذاشته پس  شما هم باید رسالت خود را به خوبی انجام دهید.

حجت الاسلام و المسلمین ترابی گفت : صدا و سیمای مرکز  باید در کنار رسانه ی ملی هویت استانی را هم مد نظر قرار دهد .

امام جمعه شهرستان مینودشت افزود : صدا و سیما باید در جذب حداکثری عامه مردم برنامه ریزی داشته باشد.

حجت الاسلام حسینی از پخش برنامه های مناسب و اخلاق محور صداوسیما تشکر کرد و توجه بیش از پیش رسانه استانی را عامل توسعه مناطق مختلف استان دانست.

در ادامه امام جمعه شهرستان کردکوی گفت : هماهنگی با نگرشهای کلان دینی مظلومیت زدایی از چهره ی مظلومان و استکبار ستیزی از وظایف این رسانه ی ملی می باشد .
حجت الاسلام شاعری هم توجه رسانه استانی به شهرهای کوچک و مناطق روستایی را از نقاط قوت این مجموعه دانست و از انعکاس اخبار رویدادها و مراسمات این منطقه در شبکه استانی قدردانی نمود.


گزارش تصویری آرشیو

به مناسبت دهه امامت و ولایت واقعه...

بازسازی واقعه غدیر

گزارش تصویری
خطر خشکسالی شالیزارهای شرق استان گلستان
مسابقات بسکتبال نوجوانان غرب آسیا با...

خبر ورزشی

گزارش تصویری

اطلاعیه های استان

احتمال وقوع سیلاب در گلستان
هواشناسی
احتمال وقوع سیلاب در گلستان
هواشناسی برای گلستان از امشب کاهش محسوس دمای هوا و بارش های رگباری پیش بینی کرده است.
تغییر ساعت کاری ادارات گلستان
تغییر ساعت کاری ادارات گلستان
با هدف کمک به کاهش مصرف برق در استان ؛ ادارات استان از فردا (یکشنبه 10 تیر) یک ساعت زودتر آغاز و همینطور یک ساعت زودتر تمام می شود. به گزارش خبرگزاری صداوسیما ی مرکز گلستان ؛ معاون هماهنگی و امور اقتصادی استاندار گلستان گفت:...
افزايش دما تا 45 درجه در گلستان از جمعه
افزايش دما تا 45 درجه در گلستان از جمعه
افزايش دما تا 45 درجه در گلستان از جمعه
به گزارش خبرگزاری صداوسیما ی مرکز گلستان و بر اساس اعلام هواشناسی گلستان؛ روند افزایشی دما از فردا - جمعه، گاهی با وزش به نسبت شدید باد آغاز می شود و تا اواسط هفته آینده ادامه دارد. در این مدت، بیشینه دمای هوای مناطق مختلف استان به 45 درجه...
مشاهده آرشیو