حمایت از کالای ایرانی | سه‌شنبه، ۳ مهر ۱۳۹۷

رسانه ملی ونقش بی بدیل آن در گسترش فرهنگ، ایثار وشهادت - نمایش محتوای خبر 2

 

 

اخبار سایت

رسانه ملی ونقش بی بدیل آن در گسترش فرهنگ، ایثار وشهادت

دیدار

به گزارش روابط عمومی صدا و سیما، مدیرکل صدا و سیما با اشاره به اینکه در اداره امور کشور جایی که تفکر بسیجی حاکم بوده همواره موفق بوده ایم، افزود: رسانه ملی با کمک به گسترش فرهنگ بسیج و جهاد، نقش مهمی را بر عهده دارد.

عبدالحسینی تاکید کرد: ما به دنبال گسترش فرهنگ ایثار وشهادت هستیم چرا که زمانی که روحیه بسیجی که همان روحیه ایثار، شجاعت، عدالت طلبی، ظلم ستیزی و بندگی حق است، بر برنامه سازی های صدا و سیما حاکم شود مردم رسانه ملی را در همه سختی ها و ناملایمات، پناهگاه و  امید خود می دانند همانگونه که در دوران دفاع مقدس بسیج پناهگاه و امید مردم بود.

وی افزود: هم اکنون ۲۷۰ شبکه ماهواره ای به زبان فارسی با هدف استحاله و براندازی در صدد تخریب ساختار ها و هنجار های اسلامی ایرانی هستند و رسانه ملی به تنهایی در حال مقابله با اثرات مخرب این شبکه های معاند است.

عبدالحسینی خاطرنشان کرد : ما به دنبال ایفای نقش خود با بصیرت و نگاه بصیرت سیاسی هستیم از دریچه برنامه سازی به دنبال آن هستیم وبانوان تاثیر زیادی در این بصیرت افزایی در جامعه دارند.

 مسئول جامعه زنان سپاه نینوا استان گلستان هم در این نشست گفت : زن مسلمان ایرانی در مقاطع مختلف و در حوزه‌های گوناگون آزمایش خود را گذرانده و پیروز بیرون آمده است.

تجری افزود: ترویج و تبیین تفکر اسلامی در بین زنان و شناساندن ظرفیت زنان، از مهمترین برنامه‌های این نهاد انقلابی است.

وی تاکید کرد:بسیج شجره طیبه ای است که با تبعیت از مقام معظم رهبری موجب حفظ  بقای نظام اسلامی شده است و تاکنون تفکر بسیجی نظام را از توطئه های دشمنان مصون و محفوظ داشته است.

تجری تصریح کرد :رسانه ملی با انعکاس رشادت ها و از خود گذشتگی های رزمندگان اسلام در دوان دفاع مقدس و گسترش تفکر و فرهنگ بسیجی در جامعه بسیار موفق بود وامروز رسانه ملی با تفکر بسیجی توانسته به تنهایی در جنگ نرم همه جانبه با تهدیدات استکبار جهانی پیروز مندانه مقابله کند.


گزارش تصویری آرشیو

این تصاویر مراسم عزاداری و تجمع عصر...

آیین نخل گردانی حسینی

گزارش تصویری
مراسم رژه هفته دفاع مقدس در سراسر استان...
به مناسبت دهه امامت و ولایت واقعه...

بازسازی واقعه غدیر

گزارش تصویری

اطلاعیه های استان

احتمال وقوع سیلاب در گلستان
هواشناسی
احتمال وقوع سیلاب در گلستان
هواشناسی برای گلستان از امشب کاهش محسوس دمای هوا و بارش های رگباری پیش بینی کرده است.
تغییر ساعت کاری ادارات گلستان
تغییر ساعت کاری ادارات گلستان
با هدف کمک به کاهش مصرف برق در استان ؛ ادارات استان از فردا (یکشنبه 10 تیر) یک ساعت زودتر آغاز و همینطور یک ساعت زودتر تمام می شود. به گزارش خبرگزاری صداوسیما ی مرکز گلستان ؛ معاون هماهنگی و امور اقتصادی استاندار گلستان گفت:...
افزايش دما تا 45 درجه در گلستان از جمعه
افزايش دما تا 45 درجه در گلستان از جمعه
افزايش دما تا 45 درجه در گلستان از جمعه
به گزارش خبرگزاری صداوسیما ی مرکز گلستان و بر اساس اعلام هواشناسی گلستان؛ روند افزایشی دما از فردا - جمعه، گاهی با وزش به نسبت شدید باد آغاز می شود و تا اواسط هفته آینده ادامه دارد. در این مدت، بیشینه دمای هوای مناطق مختلف استان به 45 درجه...
مشاهده آرشیو