جهش تولید | سه‌شنبه، ۱۲ فروردین ۱۳۹۹

نقش بی بدیل صدا و سیما در ترویج فرهنگ حفظ و حراست از منابع طبیعی - نمایش محتوای خبر 2

 

 

اخبار سایت

نقش بی بدیل صدا و سیما در ترویج فرهنگ حفظ و حراست از منابع طبیعی

نقش بی بدیل صدا و سیما در ترویج فرهنگ حفظ و حراست از منابع طبیعی


دیدار

نقش بی بدیل صدا و سیما در ترویج فرهنگ حفظ و حراست از منابع طبیعی

 

مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان با حضور در صدا و سیما با مدیر کل صدا و سیمای گلستان در خصوص لزوم نهادینه کردن فرهنگ حفظ و حراست از اراضی ملی دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی صدا و سیما، مدیرکل صدا و سیما ضمن خیر مقدم و ابراز خرسندی از این نشست با بیان اهمیت ویژه حفظ و صیانت از منابع طبیعی افزود: حفظ منابع طبیعی کشور به عنوان سرمایه ارزشمند ملی به عنوان وظیفه ملی بر همگان واجب است و از منابع طبیعی به عنوان بستر حیات جامعه نام برد.

منتظرحجت در ادامه با اشاره به اهتمام ویژه رسانه ملی در این خصوص اظهار داشت: تبیین جایگاه و اهمیت حفظ این سرمایه های ملی، فرهنگ سازی در خصوص نحوه بهره گیری بهینه از این نعمات خداوندی، بیان دقیق و آگاه سازی جامعه از چالشها ، مشکلات و خطرات پیش رو ناشی از بی توجهی به این حوزه مهم، از رویکردهای مهم صداوسیما چه در سطح ملی و چه استانی، می باشد.

وی ضمن تأکید بر لزوم فرهنگ سازی در زمینه منابع طبیعی بیان داشت: بایستی به منظور حفظ، حمایت و حراست از  عرصه های منابع طبیعی استان از خود مردم استفاده کرد و صدا و سیمای استان در این زمینه آماده همکاری و مشارکت در تولید و پخش برنامه های مرتبط را دارد.

در ادامه مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان ضمن قدردانی و تشکر از زحمات مدیر کل صدا و سیما و همکاران ایشان به دلیل حساسیت های ویژه این نهاد تاثیر گذار در حفظ منابع طبیعی، صدا و سیما را موثرترین رسانه برای اطلاع رسانی در خصوص استفاده بهینه دانست و گفت: منابع طبیعی متعلق به همه است و ترویج فرهنگ منابع طبیعی از طریق رسانه ی ملی یک موضوع مهم و ضروری است.

قزلسفلو با بیان اینکه صدا و سیمای گلستان دارای ظرفیتهای بزرگی برای استفاده از پتانسیل های موجود در حوزه های مختلف بویژه عرصه های منابع طبیعی استان است افزود: خوشبختانه در سالهای اخیر شاهد تولید برنامه های فاخری در ساختارهای مختلف ازجمله فرهنگ سازی در خصوص حفظ و حراست از اراضی ملی و منابع طبیعی از سوی صدا و سیمای گلستان بودیم.

وی در پایان اقدامات صداوسیما در فرهنگ سازی حفظ منابع طبیعی را ستود و خواستار همکاری بیش از پیش با رسانه ملی شد.

آدرس کوتاه :

گزارش تصویری آرشیو

گزارش تصویری
مجموعه عکس
بزرگترین مزرعه یکپارچه گل نرگس کشور در...

اطلاعیه های استان

ارسال پیامکی شماره کنتور
اطلاعیه شرکت آب و فاضلاب
ارسال پیامکی شماره کنتور
پیشگیری از انتشار کرونا
تغییر جوی هوای استان
اطلاعیه
تغییر جوی هوای استان
آب گرفتگی معابر و لغزندگی جاده ها
افراد مشکوک به بیماری و بیماران کرونا از ماسک سوپاپ دار (n95) استفاده نکنند
اطلاعیه
افراد مشکوک به بیماری و بیماران کرونا از ماسک سوپاپ دار (n95) استفاده نکنند
این نوع ماسک یک طرفه است و برای اطرافیان این بیماران خطرناک می باشد
مشاهده آرشیو