اقتصاد مقاومتی؛ تولید - اشتغال | پنج‌شنبه، ۲ فروردین ۱۳۹۷

پخش تله فیلم " نیزارهای بلند"از شبکه سه سیما - نمایش محتوای خبر 2

 

 

اخبار سایت

پخش تله فیلم " نیزارهای بلند"از شبکه سه سیما

پخش تله فیلم

به گزارش روابط عمومی صدا و سیما، این مجموعه تلویزیونی  به 5 سال پیش، زمانی که گروه تفحص در جستجوی شهدای دفاع مقدس جزایر مجنوند و ماشاا... منتظر است تا خبری از پسرش قاسم که قایق سواری حرفه ای بود و اواخر جنگ مفقودالاثر شده به او برسد او این روزها با خاطره ی پسرش مشغول است.

این تله فیلم مربوط میشه به ماشاا... که رئیس تعاونی صیادان است و با صید قاچاق مخالف است و داستان از آنجا شروع می شود که نوه اش (صابر) که پسر قاسم هست با یک قاچاقچی صید به نام ماهان آشنا می شود و فریفته او می شود یک قایق میخرد و به صید قاچاق می پردازد، همین امر خشم ماشاا... را بر می انگیزد و در یک اقدام غیر مترقبه و سهوا قایق را می شکند و ماهان شکایت می کند و ادامه داستان...

مجری طرح محمدهادی نامور، مدیرتولید شعبانعلی درزی، مدیرتصویربرداری مسعود امامی، تصویربردار بهرام هاشمین، صدابردار محمود موسوی، منشی صحنه سمیه مظفری، برنامه ریز علی معصومی و مدیر تدارکات نصرت ا.. امیرلطیفی، تدوین بهنام حسناتی، دستیار کارگردان،طراح صحنه و لباس زهره غلامی این تله فیلم را بر عهده دارند.

بازیگران مطرح تلویزیون مانند سیامک اطلسی، زهرا سعیدی، ساقی زینتی، داود سعیدی، یحیی دیوانی، ا... قلی نظری، ایرجی قوشچقی، زهره غلامی، مریم عبادی، هادی شیخی و محمدرضا صمیمی و... در تولید این تله فیلم همکاری دارند.

زنده یاد محمدهادی نامور که مجری طرح،  نویسندگی و کارگردانی این تله فیلم را بر عهده داشت سال ها با صدا و سیمای گلستان در خصوص تله فیلم و برنامه های فاخر همکاری مستمری داشت وی درسال 75 فیلم کوتاه فضیلت بزرگ که در خصوص نماز بود را ساخت که این فیلم در سمینار نماز در زنجان مقام اول کارگردانی، تله فیلم یارش در 16 جشنواره تولیدات رادیویی و تلویزیونی مراکز جزء تله فیلم های برتر شناخته شد و 9 جایزه این جشنواره را به خود اختصاص داد و تله فیلم های دم بافته و افتتاح نیز جزء تله فیلم های برتر این کارگردان محسوب می شود.   

                                                                                 

 

 


گزارش تصویری آرشیو

جشنواره فرهنگ و اقتصاد در روستای گزغربی

در روستای گزغربی

گزارش تصویری
12 گردشگر خارجی از کشور ایتالیا
هشدار!!! این گزارش حاوی تصاویر...

اطلاعیه های استان

اجرای طرح ویژه امداد و حمل رایگان خودرو در جاده‌های کشور
سفر های نوروزی
اجرای طرح ویژه امداد و حمل رایگان خودرو در جاده‌های کشور
انجمن صنفی امداد خودرویی کشور در ایام نوروز طرح ویژه امداد و حمل رایگان خودرو در جاده‌های کشور اجرا می‌کند. ‌به گزارش ایسنا، ‌رییس انجمن صنفی امداد خودرویی کشور در حاشیه سفر به استان هرمزگان گفت: این طرح برای نخستین بار از ۲۵ اسفند تا ۲۵...
مسیرهای راهپیمایی 22 بهمن در گلستان
راهپیمایی 22 بهمن
مسیرهای راهپیمایی 22 بهمن در گلستان
شورای هماهنگی سازمان تبلیغات اسلامی استان گلستان مسیر های راهپیمایی 22 بهمن در استان را اعلام کرد.
همه مدارس استان گلستان فردا تعطیل است
تعطیلی
همه مدارس استان گلستان فردا تعطیل است
روابط عمومی آموزش و پرورش گلستان: همه مدارس استان گلستان فردا تعطیل است روابط عمومی آموزش و پرورش گلستان همه مدارس این استان را فردا تعطیل اعلام کرد.
مشاهده آرشیو