حمایت از کالای ایرانی | سه‌شنبه، ۳ مهر ۱۳۹۷

نمایش محتوای خبر 2

 

 

اخبار سایت

نقش مهم صدا و سیما در پیشبرد برنامه‌های پیشگیری از اعتیاد

دیدار

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای گلستان، قائم مقام صدا و سیما در این دیدار اظهار کرد: یکی از موضوعات مهم در صدا و سیمای مرکز استان، وجود نگاه ویژه این مرکز به تولید برنامه‌های مختلف در زمینه موادمخدر و اعتیاد است.

پایین محلی در ادامه برنامه‌های مبارزه با مواد مخدر را مهم برشمرد و بر تولید برنامه‌های با کیفیت و عمیق در حوزه‌ی آسیب‌های اجتماعی به خصوص اعتیاد تاکید کرد.

وی با اشاره به جنگ رسانه‌ای موجود گفت: حفظ مخاطب در وضعیت امروز جامعه نیازمند تولید برنامه‌ای باکیفیت، هوشمندانه و هدفمند با یک نگاه دینی و علمی است.

قائم مقام صدا و سیما در پایان تصریح کرد: صدا وسيما بعنوان مرجع فرهنگی همه تلاش خود را برای آگاهی دادن وفرهنگ سازی در جامعه به کار می گیرد تا جوانان به این بلای خانمانسوز گرفتار نشوند.

دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان هم در این دیدار گفت : صدا و سیما نقش موثری در آگاه‌سازی و  پیشگیری از اعتیاد آحاد مردم به خصوص قشر سالم و جوان جامعه دارد.

روحانی‌فرد گفت: با توجه به نقش مهم رسانه‌ها از جمله صدا و سیما که مخاطبین زیادی دارد، صدا و سیمای استان می‌تواند در پیشگیری از اعتیاد و سلامت جامعه اثرگذار باشد و به حجم گسترده آسیب‌های اجتماعی از جمله اعتیاد به مواد مخدر که تهدید جدی برای آحاد مردم به ویژه جوانان است، بر لزوم تهیه برنامه‌های جذاب و تاثیرگذار و پخش در ساعات پر مخاطب تاکید کرد.

Description: http://mashhad.irib.ir/irib-1-theme/images/spacer.pngDescription: http://mashhad.irib.ir/irib-1-theme/images/spacer.pngDescription: http://mashhad.irib.ir/irib-1-theme/images/spacer.png          


گزارش تصویری آرشیو

این تصاویر مراسم عزاداری و تجمع عصر...

آیین نخل گردانی حسینی

گزارش تصویری
مراسم رژه هفته دفاع مقدس در سراسر استان...
به مناسبت دهه امامت و ولایت واقعه...

بازسازی واقعه غدیر

گزارش تصویری

اطلاعیه های استان

احتمال وقوع سیلاب در گلستان
هواشناسی
احتمال وقوع سیلاب در گلستان
هواشناسی برای گلستان از امشب کاهش محسوس دمای هوا و بارش های رگباری پیش بینی کرده است.
تغییر ساعت کاری ادارات گلستان
تغییر ساعت کاری ادارات گلستان
با هدف کمک به کاهش مصرف برق در استان ؛ ادارات استان از فردا (یکشنبه 10 تیر) یک ساعت زودتر آغاز و همینطور یک ساعت زودتر تمام می شود. به گزارش خبرگزاری صداوسیما ی مرکز گلستان ؛ معاون هماهنگی و امور اقتصادی استاندار گلستان گفت:...
افزايش دما تا 45 درجه در گلستان از جمعه
افزايش دما تا 45 درجه در گلستان از جمعه
افزايش دما تا 45 درجه در گلستان از جمعه
به گزارش خبرگزاری صداوسیما ی مرکز گلستان و بر اساس اعلام هواشناسی گلستان؛ روند افزایشی دما از فردا - جمعه، گاهی با وزش به نسبت شدید باد آغاز می شود و تا اواسط هفته آینده ادامه دارد. در این مدت، بیشینه دمای هوای مناطق مختلف استان به 45 درجه...
مشاهده آرشیو